Спеціальні потреби

Актуально

Лавров зустрівся з американськими високопосадовцями

У четвер міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров провів переговори з державним секретарем США Гілларі Клінтон. На порядку денному переговорів були питання Грузії, НАТО, скорочення ядерних арсеналів обидвох країн та контраверсійне питання встановлення протиракетних систем США у Польщі та Чехії.

Після зустрічі із держсекретарем, Сергій Лавров зустрівся із Президентом США Бараком Обамаою у Білому домі.

Цей перший візит російського високопосадовця співпав у часі з посиленням напруження між Росією та НАТО через військові навчання у Грузії та взаємне видворення дипломатів з Москви та Брюсселя.

Адміністрація Обами із самого початку приходу до влади висловила бажання перегляду відносин з Росією. Вже влітку Президент Обама має намір відвідати Президента Росії Дмитра Медвєдєва у Москві.

Всі новини дня

“Не маючи успіхів в бою, росіяни підірвали Каховську ГЕС”, – заступник генпрокурора України. Відео

Українська генпрокуратура розслідує підрив Каховської ГЕС як воєнний злочин – порушення правил ведення війни та екоцид. “Немає жодних сумнів, що Каховську ГЕС підірвали російські війська”, – говорить перший заступник генпрокурора України в інтервʼю з Олексієм Коваленком.

В комітеті Сенату США підтримали резолюцію, яка засуджує депортацію українських дітей до Росії. Відео

Законодавці в комітеті Сенату із міжнародних відносин підтримали резолюцію, яка засуджує депортацію українських дітей до Росії. За цими слуханнями стежила Катерина Лісунова.

До Хмельницького прибув перший потяг із Херсона: херсонці розповідають про пережите. Відео

На Хмельниччину прибув евакуаційний потяг з Херсону. У кілька валіз переселенці вмістили все життя. Не забули забрати і домашніх улюбленців.

В американському Конгресі не вірять заявам Росії щодо підриву Каховської дамби. Відео

В американському Конгресі не вірять заявам Росії щодо підриву Каховської дамби. Законодавці від обох партій виступили зі словами підтримки України та закликали притягнути до відповідальності винних у руйнуванні Каховської ГЕС.

Переговори Ріші Сунака та Джо Байдена у Вашингтоні – що казали про підтримку України. Відео

Британський прем’єр Ріші Сунак зустрівся із президентом США Джо Байденом у Вашингтоні. Лідери провели закриту зустріч у Білому домі і пізніше відповіли на питання преси.

Більше

XS
SM
MD
LG