Спеціальні потреби

Актуально

Сонцезахисні креми – ненадійний захист від сонячних опіків

З наближенням спекотного літа і сезону відпусток слід задуматися над тим, чи добре ви захищаєте свою шкіру від сонця. Щороку понад мільйону американців ставлять діагноз рак шкіри. Два роки тому американський уряд пообіцяв обмежити продаж ненадійних сонцезахисних кремів, на етикетках яких подано неправдиву інформацію.

Прикро виявити, що напис на етикетці сонцезахисного крему не завжди відповідає дійсності. Сенатор-демократ від штату Коннектикут Кристофер Додд зазначає:

«Це більше ніж неточність, це – обман, шахрайство! Люди хибно думають, що вони і їхні діти захищені від раку шкіри. Насправді це не так».

На жаль, характеристики «водовідпірний» чи «широкий спектр дії» далекі від правди. Два роки тому Адміністрація з контролю за продуктами харчування та ліками обіцяла захистити споживачів, встановивши чіткі вимоги щодо інформації, яку подають на етикетках. Однак з того часу нічого не змінилося. Замість вжити негайних заходів, адміністрація все ще розглядає скарги споживачів та аргументи виробників сонцезахисних препаратів.

Якби нові стандарти були затвердженні – ви б не побачили сонцезахисних кремів з показником захисту 85 чи 100. На упаковках було б написано 50+. Насправді більше для захисту людини і не потрібно. Мала бути також введена чотиризіркова рейтингова система, яка б визначала рівень захисту від ультрафіолетового проміння. Однак і цього ще не введено. Тим часом мільйони людей, які думають, що креми забезпечують належний захист, насправді ризикують захворіти на рак шкіри кожного разу, коли йдуть на пляж.

Всі новини дня

Делегація Палати представників Конгресу США - з візитом в Україні. Подробиці від конгресмена Фіцпатрика. Відео

Делегація Палати представників Конгресу США перебуває із візитом в Україні. Головною метою цього візиту є оборонна підтримка. Катерина Лісунова спілкувався із одним із членів делегації, конгресменом-республіканцем Браяном Фіцпатриком.

Курс гривні - що відбувається та чого чекати далі? Відео

Курс гривні - що відбувається та чого чекати далі? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:43 0:00

В воєнних умовах жорстке регулювання курсу дозволило уникнути масштабної кризи в Україні, говорять оглядачі, але і змусило українців згадати що таке чорний ринок валюти. Чого очікувати для гривні і що криється за зростанням курсу рубля - пояснюють аналітики.

Країни Заходу розмірковують над тим, як створити безпечний коридор, щоб розблокувати порт Одеси. Відео

Протистояння в Чорному морі на тлі загрози продовольчої кризи в світі набирає обертів. Країни Заходу розмірковують над тим, як створити безпечний коридор, щоб розблокувати порт Одеси і вивезти українське зерно.

Підсумки форуму в Давосі для України. Відео

Підсумки форуму в Давосі для України. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:15 0:00

Вплив неспровокованої та невиправданої війни Росії проти України на світову економіку, спричинення нею глобальної продовольчої кризи та шляхи припинення російської агресії були головними темами на цьогорічному економічному форумі в Давосі, який у четвер завершив свою роботу.

«Я їду додому». Чому українці повертаються додому – історія блогерки з Запоріжжя. Відео

Чому українці повертаються додому навіть попри продовження повітряних тривог й загрози обстрілів чи захоплення територій - блогерка Катерина Маркова, яка нещодавно повернулась із Тернопільщини до рідного Запоріжжя, розповіла Марії Прус.

Більше

XS
SM
MD
LG