Спеціальні потреби

Актуально

Ймовірно знайдено залишки літака Ер Франс

Команда бразилійського літака - що розшукував сліди авіалайнера Ер Франс, зниклого над Атлантичним океаном із 228 пасажирами на борту - виявила уламки речей на поверхні води. На другий день пошуків бразилійські пілоти побачили, ймовірно, залишки від літака Ер Франс. Серед них - крісло з салону літака, рятувальний жилет, куски металу і масляні плями на воді.

Це виявлено у двох місцях на відстані приблизно в 60 кілометрів і на віддалі 650 кілометрів від північно-східного побережжя Бразилії. Важливо те, що їх виявлено вздовж траєкторії рейсу 447.

Туди спрямовані бразилійські військово-морські судна. Підтвердження того, що це уламки саме з Аеробуса А-330 повинні бути зроблені на підставі ідентифікування виявлених матеріалів.

Тривають пошуки так званої «чорної скриньки» з даними про те, що могло трапитись. Надходження сигналів з цього пристрою запрограмовано на місяць часу.

Тимчасом з аеропорту імені Шарля де Голля, на передмісті Парижу, надходять вислови співчуття рідним загиблих. Трагедія шокувала країну. «Це катастрофа… жахливо…що ще можна сказати», - кажуть французи.

Відлунням цих слів є заява керівника компанії Ер Франс П’єра Енрі Ґуржона:

«Ця катастрофа є також катастрофою для усіх працівників і службовців Ер Франс, які тепер зайняті тим, що діляться з родинами жертв тим що мають, допомагаючи їм фінансово, поділяють їхній біль і є поряд у цей трагічний момент».

Пасажири на бору авіалайнера, що летів з Ріо-де-Жанейро до Парижа, були з 32 країн світу.

Всі новини дня

Американські військові експерти: цей етап війни в Україні завершиться звільненням всіх територій. Відео

Американські військові експерти: Україна стоїть на порозі третього етапу війни, який має завершитися звільненням всієї території України, включно з Кримом.

Як реагує Захід на пошкодження газопроводів «Північного потоку»? Відео

Як реагує Захід на пошкодження газопроводів «Північного потоку»? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:54 0:00

Пошкодження газопроводів «Північного потоку» є результатом навмисних та безвідповідальних диверсійних дій - заява НАТО. З подробицями про це та реакцією Заходу – Богдан Цюпин з Лондона.

Сенатори США запропонували законопроект проти країн, які підтримають нелегальну анексію Росії. Відео

Сенатори США представили новий законопроект, який у разі схвалення автоматично позбавить американської підтримки ті країни, які визнають нелегальну анексію Росією українських територій.

Сенат США схвалив додаткове фінансування для України на суму в понад 12 млрд доларів. Відео

Сенат Сполучених Штатів схвалив додаткове фінансування для України на суму в понад 12 мільярдів доларів. Як важливість додаткового фінансування для України прокоментували лідери демократів та республіканців у Сенаті – деталі.

Не допомагати Путіну. Чи заберуть іноземці свій бізнес з Росії через указ про мобілізацію? Відео

Мобілізація може підштовхнути іноземні компанії, які ще залишаються в Росії, закрити свій бізнес в країні. Про вихід іноземних інвесторів з Росії "Голос Америки" поговорив з аналітиками проекту «Бізнес для України» та Школи управління Єльського університету.

Більше

XS
SM
MD
LG