Спеціальні потреби

У Лос-Анджелесі відбулося велелюдне прощання Майкла Джексона


Світ віддав останню шану легендарній постатті американської естради. На церемонію прощання з королем поп-музики Майклом Джексоном до спортивного комплексу «Стейплс-центр» у Лос-Анджелесі прибули тисячі його шанувальників. Багато телеканалів транслювали подію у прямому ефірі. За попередніми прогнозами телекомпаній, меморіальну церемонію дивилася найбільша в історії кількість глядачів в усьому світі. Тим часом на вулицях Лос-Анджелеса за дотриманням порядку стежило понад дві тисячі поліцейських.Попрощатися з королем поп-музики до спортивного комплексу у Лос-Анджелесі приїхали люди з різних куточків світу.

Шанувальниця Джексона Елара Брукс прибула з Англії:

«Я шанувальниця Майкла Джексона з дев’яти років. Я виростала з ним у вісімдесятих, тому я хочу бути тут востаннє для Майкла».

Однак, пощастило далеко не всім шанувальникам Джексона. Із півтори мільйона людей, які хотіли потрапити на прощальну церемонію, безкоштовні квитки, шляхом випадкового відбору, отримали лише сімнадцять з половиною тисяч фанатів:

- «Я відкрила комп’ютер і побачила запрошення. Я завмерла».
- «Я не могла повірити, всю ніч не могла заснути».
- «Справді, жодними словами не можливо описати ті почуття, які мене зараз переповнюють», - такими були деякі з реакції шанувальників Майкла, яким пощастило отримати квитки.

Втім, знайшлися і такі, хто навіть на такій сумній події, намагались нагріти руки. Напередодні, квитки на прощання із співаком, на Інтернет- сайті Еbay, продавали за 10 тисяч доларів.

На прощальну церемонію прийшли й зірки американської естради, у тому числі Марайя Кері, Смокі Робінсон, Стіві Вондер, Дженіфер Гадсон, Лайонел Ричі та інші. А от, колишньої дружини і матері двох дітей Майкла, Деббі Роу, серед присутніх не було. Не було також і його колишньої дружини Ліси-Марі Преслі та близької подруги легендарної актриси Елізабет Тейлор.

Хоч життя короля поп-музики закінчилось, розслідуванню обставин його смерті та судовим позовам щодо його спадку до завершення ще далеко.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG