Спеціальні потреби

Тимошенко звинувачує своїх опонентів у ‘тероризмі’


Прем'єр Юлія Тимошенко назвала вимоги Партії регіонів щодо збільшення мінімальної зарплатні «спланованим фінансовим тероризмом проти країни». Вона попереджає, що ухвалення цих соціальних ініціатив зруйнує бюджет.

«Там не залишиться жодної надії на стабільність. Цей проект є спланованою акцією по руйнації бюджету країни, і як наслідок, невиплати навіть тієї зарплати й пенсії, яка сьогодні з таким трудом стабільно сплачується», - заявила прем'єр.

Тимошенко нагадує, що сама у 2008 і 2009 роках багато сил доклала, щоб збільшити і прожитковий мінімум, зарплати, і пенсії. Але, нагадує вона, «ми мусимо враховувати, що зараз і світ, і країна переживають найжорстокішу фінансову кризу».

Інші країни взагалі зменшили соціальні видатки, і успіхом Тимошенко вважає те, що її Кабінету вдається забезпечувати виплати. У разі ж виконання вимог регіоналів, за підрахунками уряду це коштуватиме бюджету у 46 мільярдів гривень. Вона впевнена, що єдина мета цих дій – перемога кандидата від опозиції на президентських виборах.

Нагадаємо, що Партія регіонів останній тиждень блокує роботу парламенту з вимогою проголосувати законопроект щодо зростання мінімальної зарплатні в Україні.

Також Тимошенко не підтримує альтернативний законопроект, розроблений депутатами фракції Блоку Литвина, про підвищення мінімальної заробітної плати і прожиткового рівня.

«Ті, хто ініціює законопроекти без забезпечення грошима, поводяться непрофесійно і досить жорстоко щодо простих людей, які чекають сьогодні від влади не популізму, а допомоги і реальної стабільної фінансової ситуації», - каже вона.

3 липня, як відомо, у ВР було зареєстровано законопроект заступника голови фракції Блок Литвина Олега Зарубінського щодо встановлення прожиткового мінімуму і мінімальної зарплати в 2010 році. Хоча, раніше Блок Литвина критикував регіоналів за популізм.

XS
SM
MD
LG