Спеціальні потреби

Ющенко досі думає, іти на президентські вибори чи ні


Президент України Віктор Ющенко ще не прийняв остаточного рішення, чи буде він балотуватися вдруге. Про це в інтерв’ю газеті «Сільські вісті» розповіла глава президентського секретаріату Віра Ульянченко.

«Президент визначається зі своєю позицією», – заявила Ульянченко, наголосивши, що говорити про вибори ще рано. Втім, – зауважила вона, – партія проситиме президента боротися за найвищий пост у державі.

«Як голова ради партії «Наша Україна» можу запевнити: ми проситимемо Віктора Ющенка висунути свою кандидатуру на майбутніх президентських виборах», – сказала Ульянченко. За її словами, у «Нашій Україні» не бачать іншої кандидатури, окрім Віктора Ющенка, яка могла б «потужно виступати за суверенітет, за унітарну державу, обстоювати національну ідею і мати істинну державницьку позицію».

При цьому глава секретаріату заперечила, що може очолити виборчий штаб Ющенка, якщо чинний президент таки долучиться до перегонів. «Виборчий штаб Віктора Ющенка – не на Банковій», – заявила соратниця глави держави.

Вона також відкинула, назвавши «політ технологіями», твердження деяких експертів про те, буцімто Арсеній Яценюк на цих виборах гратиме роль «технічного кандидата», який у слушний час муситиме зняти свою кандидатуру на користь Віктора Ющенка.

«Такі прогнози нічого, крім посмішки, викликати не можуть», – сказала Віра Ульянченко в інтерв’ю «Сільським вістям», текст якого вмістила на своєму сайті партія «Наша Україна».

Нагадаємо: останнім часом рейтинг Віктора Ющенка впав до небачено низької позначки – за деякими даними, аж до 2%. Колишні найближчі соратники чинного президента не раз висловлювали думку про те, що Ющенку не варто балотуватися на другий президентський термін.

Водночас після провалу «широкої» коаліції між ПР і БЮТ популярність глави держави помітно зросла. За даними соціологів, якби президентські вибори відбулися у червні, за Віктора Ющенка віддали б свої голоси 7,5% опитаних.

XS
SM
MD
LG