Спеціальні потреби

Актуально

Ющенко досі думає, іти на президентські вибори чи ні

Президент України Віктор Ющенко ще не прийняв остаточного рішення, чи буде він балотуватися вдруге. Про це в інтерв’ю газеті «Сільські вісті» розповіла глава президентського секретаріату Віра Ульянченко.

«Президент визначається зі своєю позицією», – заявила Ульянченко, наголосивши, що говорити про вибори ще рано. Втім, – зауважила вона, – партія проситиме президента боротися за найвищий пост у державі.

«Як голова ради партії «Наша Україна» можу запевнити: ми проситимемо Віктора Ющенка висунути свою кандидатуру на майбутніх президентських виборах», – сказала Ульянченко. За її словами, у «Нашій Україні» не бачать іншої кандидатури, окрім Віктора Ющенка, яка могла б «потужно виступати за суверенітет, за унітарну державу, обстоювати національну ідею і мати істинну державницьку позицію».

При цьому глава секретаріату заперечила, що може очолити виборчий штаб Ющенка, якщо чинний президент таки долучиться до перегонів. «Виборчий штаб Віктора Ющенка – не на Банковій», – заявила соратниця глави держави.

Вона також відкинула, назвавши «політ технологіями», твердження деяких експертів про те, буцімто Арсеній Яценюк на цих виборах гратиме роль «технічного кандидата», який у слушний час муситиме зняти свою кандидатуру на користь Віктора Ющенка.

«Такі прогнози нічого, крім посмішки, викликати не можуть», – сказала Віра Ульянченко в інтерв’ю «Сільським вістям», текст якого вмістила на своєму сайті партія «Наша Україна».

Нагадаємо: останнім часом рейтинг Віктора Ющенка впав до небачено низької позначки – за деякими даними, аж до 2%. Колишні найближчі соратники чинного президента не раз висловлювали думку про те, що Ющенку не варто балотуватися на другий президентський термін.

Водночас після провалу «широкої» коаліції між ПР і БЮТ популярність глави держави помітно зросла. За даними соціологів, якби президентські вибори відбулися у червні, за Віктора Ющенка віддали б свої голоси 7,5% опитаних.

Всі новини дня

Росія змінює воєнну стратегію: як Україні та Заходу на це відповідати – думки західних експертів. Відео

За інформацією західних експертів та аналітиків, наступ Росії в Україні втратив темпи – російським силам не вдалось досягнути поставлених навесні цілей своєї повномасштабної війни проти України.

Як буде, ймовірно, розпадатися РФ: аналіз американського дослідника Януша Бугайські. Відео

Високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам - міністр аграрної політики України. Відео

В повному обсязі продовольчу кризу через війну Росії проти України світ відчує в середині літа. При чому високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам, попереджає міністр аграрної політики України Микола Сольський.

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Відео

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Захід, за головування Держсекретаря Блінкена, був ініційований Постійним представництвом США при ООН.

$40 мільярдів допомоги для України. Подробиці, реакції з Конгресу та Білого Дому. Відео

Сенат схвалив законопроект, який передбачає 40 мільярдів доларів допомоги Україні. Наразі документ пішов на підпис до президента Байдена. Київ отримає посолку США – Сенат затвердив на посаді голови американської дипмісії в Україні Бріджит Брінк.

Більше

XS
SM
MD
LG