Спеціальні потреби

Актуально

Корону Статуї Свободи знову відвідують туристи
До цьогорічного Дня Незалежності, американці отримали символічний подарунок. Вперше з часу терактів 2001 року, бажаючі отримали змогу відвідати корону Статуї Свободи. Відтепер, туристи, яким пощастить дістати квитки, можуть піднятися в корону статуї. Як виявилося, сталося це завдяки американцю українського походження.

Після трагічних подій одинадцятого вересня, доступ до Статуї Свободи було закрито на певний, а до корони на невизначений час. Це не влаштовувало працівника парку, Євгена Кузіва, який народився і виріс в Нью-Йорку в родині українських іммігрантів. Він поставив собі за мету повернути туристів у корону Статуї Свободи. Для цього, як він сам сказав, «він припинив спілкуватись з людьми, зачинився в своєму офісі і почав планувати».

Разом з командою охоронців парку, Євген почав розробляти і втілювати план порятунку на випадок евакуації туристів. Згідно з ухваленим начальством планом, корону може відвідати 30 осіб на годину. Бажаючих подолати 354 сходинки виявилися більше ніж квитків, які розібрані вже аж до осені. Для кожного американця піднятися на Статую Свободу – символічний крок.

Один з відвідувачів зазначив, що бачив посмішку на обличчі Пані Свободи та на обличчях мільйонів людей, які, як і він, відвідали статую маленькими дітьми. Тепер нове покоління дітей зможе туди забратися.

У день відкриття корони група військовослужбовців склала тут присягу на громадянство США.

Один чоловік з Каліфорнії вирішив зробити цей день ще більш пам’ятним, і запропонував руку і серце своїй дівчині. Остання була не в змозі відмовити.

А Євген Кузів, завдяки ініціативі якого американці знову отримали можливість подивитися на Нью-Йорк очима Статуї Свободи, тепер очолює службу надзвичайних ситуацій монумента. Пані Свободу він вперше відвідав у віці восьми років, і як зізнається, закохався назавжди.Всі новини дня

Чому американський ветеран готовий ризикувати своїм життям заради України: історія Джеймса Васкеса. Відео

Американський ветеран Джеймс Васкес вирішив боротися за незалежність України, щойно Росія розпочала вторгнення 24 лютого. Він зібрав своє спорядження, дочекався, поки отримає закордонний паспорт, і поїхав у свою першу в житті подорож до Європи.

Медичне обладнання для українських лікарень збирають волонтери з Нью-Джерзі. Відео

Серед медичного обладнання, яке наразі найбільше потребують українські військові госпіталі, та лікарні, які надають медичну допомогу як військовим, так і цивільним, – це апарати для вакуумного лікування ран, а також фіксатори для кісток.

День Незалежності США: українці взяли участь у параді у Вашингтоні. Відео

День Незалежності США: українці взяли участь у параді у Вашингтоні. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:32 0:00

Сполучені Штати сьогодні відзначають День Незалежності. 4 липня святкування відбуваються по всій країні, та, певно, найбільше урочистостей - у Вашингтоні. Цьогоріч участь у параді до Дня Незалежності США вперше взяли і українці.

Як волонтери налагоджують постійне харчування в Бородянці. Відео

Як волонтери налагоджують постійне харчування в Бородянці. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:41 0:00

«Перші дні коли ми відчинили двері їдальні, багато хто з людей плакав, вони отримали першу тарілку з гарячою їжею».

Конференція із відбудови України у швейцарському Лугано – заяви, подробиці. Відео

Зусилля з відновлення України після повномасштабного вторгнення Росії можуть коштувати понад 700 млрд доларів, і ключовим джерелом фінансування мають стати конфісковані активи Росії та російських олігархів - таку думку озвучив український прем’єр-міністр на Конференції із відбудови України.

Більше

XS
SM
MD
LG