Спеціальні потреби

Біля узбережжя Каліфорнії з’явились гігантські кальмари

Біля узбережжя південної Каліфорнії почали з’являтись гігантські кальмари. Ці істоти, які за довжиною сягають двох метрів і спроможні вистрибувати з води, нападають на аквалангістів і лякають туристів.

Гігантські тихоокеанські кальмари з їх гострими дзьобами є досить агресивними сотворіннями. Біологи не можуть зрозуміти чому дедалі більше цих молюсків, які зазвичай живуть на великій глибині, зараз наближаються до людей і навіть викидаються на берег. Морський біолог Джон Гайд зазначає:

«Ці сотворіння – справжні машини для поїдання. Їм потрібно багато їжі – десь 10-15%в від їхньої ваги щодня. У цих водах може зараз бути сотні тисяч таких кальмарів. Вони можуть схопити аквалангіста за маску чи вкусити за руку. Кальмари також мають досить великий дзьоб, як у папуги яким здатні відкусити добрячий кусень тіла людини»

Втім досі ніхто з відпочиваючих серйозно від кальмарів не постраждав. І дедалі більше людей поспішають цими днями на пляж, щоб не лише позасмагати на сонці, але й, можливо, стати учасником значно більшої пригоди.
XS
SM
MD
LG