Спеціальні потреби

Біля узбережжя Каліфорнії з’явились гігантські кальмари

Біля узбережжя південної Каліфорнії почали з’являтись гігантські кальмари. Ці істоти, які за довжиною сягають двох метрів і спроможні вистрибувати з води, нападають на аквалангістів і лякають туристів.

Гігантські тихоокеанські кальмари з їх гострими дзьобами є досить агресивними сотворіннями. Біологи не можуть зрозуміти чому дедалі більше цих молюсків, які зазвичай живуть на великій глибині, зараз наближаються до людей і навіть викидаються на берег. Морський біолог Джон Гайд зазначає:

«Ці сотворіння – справжні машини для поїдання. Їм потрібно багато їжі – десь 10-15%в від їхньої ваги щодня. У цих водах може зараз бути сотні тисяч таких кальмарів. Вони можуть схопити аквалангіста за маску чи вкусити за руку. Кальмари також мають досить великий дзьоб, як у папуги яким здатні відкусити добрячий кусень тіла людини»

Втім досі ніхто з відпочиваючих серйозно від кальмарів не постраждав. І дедалі більше людей поспішають цими днями на пляж, щоб не лише позасмагати на сонці, але й, можливо, стати учасником значно більшої пригоди.

Вишиванки захоплюють світ. Інтерактивна мапа

XS
SM
MD
LG