Спеціальні потреби

Актуально

США співпрацюватимуть з Індією у сфері атомних технологій

Сполучені Штати та Індія заявили про підписання двох угод: одна стосується продажу зброї, а інша – атомних технологій для цивільного використання. Згоди було досягнуто під час візиту до Індії державного секретаря США Гілларі Клінтон. Від Індії під документом свій підпис поставив міністр закордонних справ. Після цього обидвоє провели спільну прес-конференцію.

За умовами першої угоди американські компанії отримають ексклюзивні контракти на побудову в Індії двох атомних електростанцій на загальну суму у кілька мільярдів доларів. За іншим договором Індія також зобов’язалася гарантувати те, що технологія виробництва надскладної зброї, яку Сполучені Штати продаватимуть Індії, не потрапить до рук інших країн.

Після підписання документа Гілларі Клінтон заявила, що відносини Індії та США – добра новина, попри незначні розбіжності у деяких питаннях.

Всі новини дня

Тіна Кароль: про творчість під час війни, шлях до перемоги та боротьбу на культурному фронті. Інтерв'ю

Співачка Тіна Кароль від початку повномасштабної російської агресії активно займається культурною дипломатією. Про творчість під час війни, шлях до перемоги та боротьбу на культурному фронті Тіна Кароль розповіла під час візиту до Нью-Йорка.

Стало відомо, на що саме просять Конгрес США виділити додаткове фінансування для України. Відео

В Пентагоні кажуть - не бачать жодних ознак того, що Росія готова припинити війну найближчим часом. Саме тому будуть і надалі продовжувати підтримку України в її боротьбі.

Як кіберкомандування Сполучених Штатів співпрацює з українським урядом? Інтерв'ю

США «проводять заходи у сфері кібербезпеки, які допомагають українському уряду зміцнювати стійкість і захист».

Псевдореферендуми і часткова мобілізація в Росії проявили слабкість Путіна - експерти. Відео

Західні експерти, з якими говорив Голос Америки погоджуються в думці, шо ані "псевдореферендуми", ані погрози, які їх супроводжують не змінять підтримку Заходом України, а також боротьбу за звільнення українських територій.

“Псевдореферендуми, проведені Росією, не мають легітимностi" - Єнс Столтенберг після розмови із Зеленським. Відео

“Псевдореферендуми, проведені Росією, не мають легітимності і є кричущим порушенням міжнародного права. Ці землі – Україна”. Про це заявив Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг після розмови із Володимиром Зеленським.

Більше

XS
SM
MD
LG