Спеціальні потреби

‘PetAirways’ – до послуг ваших домашніх тварин

Подорожуючи із своїми домашніми тваринами, американці часто скаржаться, що їхні чотириногі улюбленці не отримують належного догляду у багажному відділенні. Тепер їхня проблему може вирішити авіакомпанія «PetAirways», яка займається перевезенням лише тварин.

Аби потрапити на борт літака пасажирам не треба стояти у довгих чергах. Непотрібно також шукати своїх місць, оскільки їх тут просто немає. Цей розкішний літак призначений для незвичайних пасажирів – домашніх тварин.

Аліса Байндер та її чоловік вирішили створити авіакомпанію для перевезення тварин після того, як одного разу їм довелося подорожувати зі своїм тер`єром Зо. Тоді собаці довелося летіти у багажному відділенні літака. А це її власникам не подобалось.
Отож, вони винайняли невеликий літак і почали активну рекламувати свої унікальні послуги.

Вони навіть подбали про те, що на борту літака завжди є ветеринар. Працівник авіаліній Арден Мур каже, що коли виникає якась проблема, її можна вирішити, перш ніж вона стане серйознішою загрозою.

Ціни на квитки починаються із 150-ти доларів і не передбачають їжі для тварин. Однак, перш ніж заносити у літак, собак вигулюють. «PetAirways» перевозять за день в середньому 50 чотириногих, в той час як у великих авіакомпаніях, кількість перевезених домашніх тварин сягає пів тисячі вдень.
Поки що авіакомпанія підбирає тварин у Нью-Йорку, Балтиморі, Чикаго, Денвері і Лос-Анджелесі. Однак Аліса планує розширювати свій бізнес у наступні кілька років до 25-ти міст.

А тим часом квитки вже розпродані на два місяці наперед. Аманда Гайке придбала квитки з Денвера до Чикаго для своїх двох улюбленців, бо каже, що сама думка про те, щоб відправити їх у багажному відділенні лякає її до смерті. Тому, Пенні і Амарді полетять першим класом, з максимальним комфортом.

Інше за темою

XS
SM
MD
LG