Спеціальні потреби

Як чашка кави породила ланцюг благородності

Зранку, купуючи каву по дорозі на роботу, рідко хто думає про благодійність. Однак в околицях Канзас-Ситі благородний вчинок відвідувачки кав’ярні мав несподіваний розвиток.

У кав’ярні на околиці Канзас-Ситі жвавий рух починається із сходом сонця. Уявіть собі реакцію покупця коли почув такі слова касирки:

«Ваш рахунок – чотири долари, три центи, і його оплатив попередній покупець».

Впродовж двох тижнів клієнти кав’ярні «Steamin’ Bean» платять за покупця, який купуватиме після них. На думку багатьох відвідувачів це дуже гарний вчинок.

Навіть після тисячі покупців цей ланцюг благородності залишається безперервним. Власник кав’ярні Ґерін Бледсо каже, що останній клієнт був 1300-тим.

Ланцюгова реакція почалася після того, як одна клієнтка замовила собі каву, а потім сказала, що хоче заплатити за того, хто замовлятиме після неї. Як вона пояснила, «аби підняти цій людині настрій». І такий простий анонімний подарунок почав передаватися по колу. Люди вдячні, що хтось їм щось подарував, і хочуть зробити теж саме.

Що ж спонукає їх підтримувати цей ланцюг благородності?

Одна жінка каже, що в неї просто бажання допомогти людям, які зараз можуть бути у скрутному становищі.

«Часи не такі складні» - , каже інший клієнт, - «якщо хтось може потратити три долари на каву. Іншим же може бути важче, і ми всі мусимо про це пам’ятати».

Пожертви багатьох клієнтів перевищили суми рахунків наступних покупців, що дозволило власнику кав’ярні створити навіть благодійний фонд. Він сподівається, що цей фонд наповниться достатньо, щоб покрити тим, хто потребує, більш, ніж чашку кави:

«Машину, ремонт будинку, витрати на їжу».

Так довго, як будуть охочі учасники і коло благородності залишатиметься нерозривним, капучіно у кав’ярні «Steamin’ Bean» подаватимуть із присмаком доброзичливості.Відео - найголовніше

Як пройшов візит Ентоні Блінкена до Києва? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:14 0:00
XS
SM
MD
LG