Спеціальні потреби

Актуально

У США в навчання включають відеоігри
Впродовж останніх двох десятиліть американські школярі постійно відстають від своїх однолітків в інших індустріалізованих країнах. 2005 року США зайняли усього дев’яте місце в списку країн, в яких старшокласники закінчують школу. Тож освітні заклади у США почали шукати шляхи для стимулювання навчання і включати в навчальний процес відеоігри.

16-річний Джон Діаз є типовим підлітком. Він визнає, що любить грати у відеоігри, а от шкільні домашні завдання, каже він, йому не до вподоби.

Під час літніх канікул Джон продовжує навчання вдома завдяки тому, що навчальний курс доступний в комп’ютері, на сайті Флоридської віртуальної школи.

Завуч школи Джулі Янґ говорить, що навчання відбувається за посередництвом технологій, які найбільше подобаються учням. У подібних школах, каже вона, навчається дуже багато учнів:

«У звичайних школах їм нудно. І ми сподіваємось, що наш курс «Код змови» підштовхне їх до навчання», - додає Джулі Янґ.

«Код змови» - це відеогра, яка навчає історії США. Учні керують двома героями зі завданням запобігти змові змінити минуле. В ході цього вони вивчають, наприклад, Громадянську війну і звітують вчителям, які закодовані в грі шпигунами.

Джон Діаз визнає, що він тепер із задоволенням вивчає історію, що йому подобається грати щодня і не відставати, а до того ж ще й розважатись. «Мені цікаво і я водночас навчаюсь», - каже підліток.

Гра розроблена спільно віртуальною школою і компанією, що спеціалізується на освітніх програмах.

Під час підготовчих занять у Флоридській віртуальній школі показується, як включити відеоігри в уроки.

Проте не всі школи чи вчителі підтримують використання відеоігор. Освітяни часто просто бояться відмовитись від підручників задля відео-технології.

Як вказують експерти з Масачусетського технологічного інституту, застосування відеоігор також обмежується суворими вимогами штатів і коштами виробництва.

Нещодавно проведене Мадридським університетом дослідження свідчить, що іноді гра допроваджує до зниження зацікавлення в учнів і вони кидають школу. Також було виявлено, що учні потребують тіснішого зв’язку з вчителями.

Втім Джон Діаз стверджує, що «Код змови» допоміг йому у вивченні історії. Він сподівається на нові відео програми для опанування деяких складних предметів, як наприклад, математика.

Всі новини дня

“Не маючи успіхів в бою, росіяни підірвали Каховську ГЕС”, – заступник генпрокурора України. Відео

Українська генпрокуратура розслідує підрив Каховської ГЕС як воєнний злочин – порушення правил ведення війни та екоцид. “Немає жодних сумнів, що Каховську ГЕС підірвали російські війська”, – говорить перший заступник генпрокурора України в інтервʼю з Олексієм Коваленком.

В комітеті Сенату США підтримали резолюцію, яка засуджує депортацію українських дітей до Росії. Відео

Законодавці в комітеті Сенату із міжнародних відносин підтримали резолюцію, яка засуджує депортацію українських дітей до Росії. За цими слуханнями стежила Катерина Лісунова.

До Хмельницького прибув перший потяг із Херсона: херсонці розповідають про пережите. Відео

На Хмельниччину прибув евакуаційний потяг з Херсону. У кілька валіз переселенці вмістили все життя. Не забули забрати і домашніх улюбленців.

В американському Конгресі не вірять заявам Росії щодо підриву Каховської дамби. Відео

В американському Конгресі не вірять заявам Росії щодо підриву Каховської дамби. Законодавці від обох партій виступили зі словами підтримки України та закликали притягнути до відповідальності винних у руйнуванні Каховської ГЕС.

Переговори Ріші Сунака та Джо Байдена у Вашингтоні – що казали про підтримку України. Відео

Британський прем’єр Ріші Сунак зустрівся із президентом США Джо Байденом у Вашингтоні. Лідери провели закриту зустріч у Білому домі і пізніше відповіли на питання преси.

Більше

XS
SM
MD
LG