Спеціальні потреби

Майкла Джексона убив власний лікар?

Під час слухань щодо загибелі Майкла Джексона підтвердилася підозра, що його персональний лікар Конрад Мюррей ввів йому внутрішньовенно препарат пропофол, який використовується для загальної анестезії, у ніч напередодні його смерті. Коли поліція прибула до будинку Джексона наступного ранку, то знайшла кілька використаних крапельниць та аж 18 кисневих балонів. Також у будинку стояла дуже висока температура, а у спальній кімнаті самого Джексона панував неймовірний безлад.

За повідомленням «Ассошіейтед Прес» правоохоронні органи переконані, що Конрад Мюррей ввів Майклу Джексону потужний анестетик пропофол, який і став причиною смерті поп-зірки.

Як довідався телеканал АВС, звіт токсиколога, який має бути оприлюднений цього тижня, свідчить, що в крові Джексона була присутня вбивча суміш медикаментів, включно із демеролом та оксикотином. Один зі слідчих розповів «Ассошіейтед Прес», що Джексон покладався на загальну анестезію як на снодійне, яку лікар вимикав тоді, коли співак мав прокинутися. За попередніми даними, таким чином Джексон «спав» протягом двох років. Наразі не відомо, чи лікар Мюррей, чи хтось інший, спостерігав за станом Джексона, поки той був непритомний.

Адвокат Мюррея – Едвард Чернофф зазначив: «Лікар Мюррей зайшов перевірити стан Джексона, і це було десь до 12 дня у четвер. Він помітив, що той не дихав. Він наблизився ближче, доторкнувся до його тіла і відчув, що той був ще теплий, він перевірив його пульс, який був дуже слабким і негайно почав приводити Джексона до тями».

За іншими свідченнями, Джексон так ніколи того ранку і не прокинувся. Джерела підтверджують, що пройшло півгодини перш ніж надійшов дзвінок до служби першої допомоги.

Агентство розважальних новин TMZ повідомляє, що, коли швидка допомога приїхала, Майкл Джексон був вже мертвий. Він був підключений до крапельниці, а поруч лежало три кисневих балони. Доктор Мюррей наполіг на тому, що він повинен супроводжувати Джексона до лікарні, де він ще довго не залишав спроб повернути співака до життя.

Інше за темою

XS
SM
MD
LG