Спеціальні потреби

Актуально

Тайфун Моракот забрав уже 107 життів

В результаті тайфуну Моракот, який уразив Тайвань і східні райони Китаю, загинуло щонайменше сто сім людей. Шістдесят одна особа рахується пропалою безвісти.

Уряд Тайваню направив додаткових чотири тисячі солдатів в постраждалі райони на допомогу місцевим жителям, які опинилися в пастці в результаті повеней і зсувів землі, спричинених тайфуном. На допомогу потерпілим у спустошені райони також направлено десятки гелікоптерів.

За повідомленнями місцевих органів влади, понад тисячу людей уже евакуйовано з районів стихійного лиха. В ході операцій також загинуло три рятувальники.

Всі новини дня

Росія змінює воєнну стратегію: як Україні та Заходу на це відповідати – думки західних експертів. Відео

За інформацією західних експертів та аналітиків, наступ Росії в Україні втратив темпи – російським силам не вдалось досягнути поставлених навесні цілей своєї повномасштабної війни проти України.

Як буде, ймовірно, розпадатися РФ: аналіз американського дослідника Януша Бугайські. Відео

Високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам - міністр аграрної політики України. Відео

В повному обсязі продовольчу кризу через війну Росії проти України світ відчує в середині літа. При чому високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам, попереджає міністр аграрної політики України Микола Сольський.

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Відео

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Захід, за головування Держсекретаря Блінкена, був ініційований Постійним представництвом США при ООН.

$40 мільярдів допомоги для України. Подробиці, реакції з Конгресу та Білого Дому. Відео

Сенат схвалив законопроект, який передбачає 40 мільярдів доларів допомоги Україні. Наразі документ пішов на підпис до президента Байдена. Київ отримає посолку США – Сенат затвердив на посаді голови американської дипмісії в Україні Бріджит Брінк.

Більше

XS
SM
MD
LG