Спеціальні потреби

Актуально

Медики-волонтери помагають потребуючим

Понад 46 мільйонів людей у США не мають медичного страхування. Втім, навіть люди із страховками не можуть дозволити собі певних послуг лікарів, оскільки їхні страхові медичні поліси не покривають цих витрат.

Місто Інґлвуд, що у штаті Каліфорнія, стало яскравим прикладом кризи медичної галузі. Клініка на колесах, яка працює завдяки волонтерам і надає медичні послуги безкоштовно – переповнена пацієнтами.

Деймон Джонс працює в енергетичній компанії. Не зважаючи на те, що він має страховий медичний поліс, Деймон не міг дозволити собі витратити п’ять тисяч доларів на пломбування зуба. У цій клініці йому це зробили безкоштовно. Він говорить:

«У мене є медичний поліс, але візит до стоматолога обходиться страшенно дорого. Я не можу собі цього дозволити».

Понад тисячу волонтерів – стоматологи, окулісти і терапевти – працюють по 14 годин на день. Вони шоковані тим, як багато людей потребують допомоги.

Говорить окуліст Джеймі Чу:

«Я виснажена, люди приходять безперервно з найнеобхіднішими потребами, і це дуже сумно».

Клініку спонсорує організація, яка була створена для надання медичних послуг у країнах третього світу. Тепер вона допомагає в другому за величиною американському місті. Розповідає охоронець Джеймі Курт:

«Це приклад всього, що є неправильним в американській системі охорони здоров’я. Сюди приходять працевлаштовані американці, тому що їхнє медичне страхування не покриває всього».

За попередніми підрахунками, щодня клініка надає послуги на суму 200 тисяч доларів. Лікарі сподіваються надати допомогу восьми тисячам пацієнтів.

Страховий медичний поліс Ліндсі Гаф не покриває витрат на стоматолога, чи окуліста. Роками вона не могла дозволити собі перевірити зір чи полікувати зуби:

«Просто неймовірно, для мене це як виграти лотерею. Всі ці маленькі проблеми, на які мені довелося закривати очі, тепер будуть вирішеними».

Клініка була справжнім дивом для тисяч каліфорнійців, однак вівторок буде останнім днем її роботи у цьому місті.

Всі новини дня

Чому американський ветеран готовий ризикувати своїм життям заради України: історія Джеймса Васкеса. Відео

Американський ветеран Джеймс Васкес вирішив боротися за незалежність України, щойно Росія розпочала вторгнення 24 лютого. Він зібрав своє спорядження, дочекався, поки отримає закордонний паспорт, і поїхав у свою першу в житті подорож до Європи.

Медичне обладнання для українських лікарень збирають волонтери з Нью-Джерзі. Відео

Серед медичного обладнання, яке наразі найбільше потребують українські військові госпіталі, та лікарні, які надають медичну допомогу як військовим, так і цивільним, – це апарати для вакуумного лікування ран, а також фіксатори для кісток.

День Незалежності США: українці взяли участь у параді у Вашингтоні. Відео

День Незалежності США: українці взяли участь у параді у Вашингтоні. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:32 0:00

Сполучені Штати сьогодні відзначають День Незалежності. 4 липня святкування відбуваються по всій країні, та, певно, найбільше урочистостей - у Вашингтоні. Цьогоріч участь у параді до Дня Незалежності США вперше взяли і українці.

Як волонтери налагоджують постійне харчування в Бородянці. Відео

Як волонтери налагоджують постійне харчування в Бородянці. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:41 0:00

«Перші дні коли ми відчинили двері їдальні, багато хто з людей плакав, вони отримали першу тарілку з гарячою їжею».

Конференція із відбудови України у швейцарському Лугано – заяви, подробиці. Відео

Зусилля з відновлення України після повномасштабного вторгнення Росії можуть коштувати понад 700 млрд доларів, і ключовим джерелом фінансування мають стати конфісковані активи Росії та російських олігархів - таку думку озвучив український прем’єр-міністр на Конференції із відбудови України.

Більше

XS
SM
MD
LG