Спеціальні потреби

Американські автогіганти збільшують виробництво

Чи не вперше за останній рік хороші новини надійшли від американських автовиробників. Корпорація Дженерал Моторс оголосила, що збільшує виробництво машин на 60 тисяч одиниць до кінця року і відновлює більше тисячі раніше скорочених робочих місць. Компанія Форд збільшила річний прогноз продажів своїх машин аж на півмільйона. Останнє опитування громадської думки показує зростання споживацького задоволення якістю американських автомобілів.

На заводах Дженерал Моторс – велике пожвавлення. Після того, як уряд запропонував американцям до чотирьох з половиною тисяч доларів знижки, якщо вони здадуть на металобухт своє старе авто і куплять нове – з кращою економією пального – автосалони розпродали майже весь запас готових машин. Експерти кажуть, що Дженерал Моторс, напевне, виграв від цього найбільше з усіх інших компаній, адже його моделі з низьким споживанням пального – дуже популярні.

GM збільшує виробництво і наймає людей на багатьох заводах у різних штатах США та в Канаді. Це не може не подобатись працівникам компанії. Форд, Гонда, Тойота і Хюндай також оголосили про збільшення виробництва.

Ще один хороший знак для американських автовиробників – їхні машини подобаються покупцям все більше – принаймні так твердять останні соціологічні опитування. Втім аналітик автоіндустрії Джордж Мегліано каже, що святкувати ще зарано:

«Я би ще не відкорковув шампанське. Навіть після цього збільшення, обсяги виробництва Дженерал Моторс будуть на 40% меншими, ніж минулого року».

Втім, у компанії кажуть, що і не сподівалися на швидке відновлення, але це для них – як світло в кінці тунелю.
XS
SM
MD
LG