Спеціальні потреби

Карзай та Абдула оголосили про свою перемогу на виборах в Афганістані


Виборчі штаби двох провідних претендентів у президенти Афганістану заявили про перемогу своїх кандидатів на вчорашніх президентських виборах.

Керівник виборчого штабу діючого президента Гаміда Карзая заявив, що попередні результати голосування вказують на переконливу перемогу Карзая, і що другий тур виборів не потрібний.

Проте речник колишнього міністра закордонних справ Абдули Абдули – який вважається головним суперником Карзая – відкинув таке твердження кажучи, що Абдула імовірно отримав переважну більшу голосів.

Представники Центральної виборчої комісії Афганістану повідомили про завершення підрахунку виборчих бюлетенів, проте відмовилися підтвердити, чи спростувати заяви штабів обох кандидатів, закликаючи, натомість, сторони утримуватися від прогноз до часу оприлюднення офіційних результатів виборів.

Мільйони афганців прийшли на виборчі дільниці вчора попри погрози нападів з боку талібських бойовиків. Внаслідок насильства в Кабулі, Кандагарі та інших великих містах загинуло щонайменше 26 осіб.

Згідно з повідомленням представника ЦВК участь у вчорашніх президентських виборах в Афганістані взяло від 40-50 відсотків афганців з правом голосу.

Відео - найголовніше

Українці у Нью-Йорку помолилися за мир в Україні. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:56 0:00
XS
SM
MD
LG