Спеціальні потреби

Помер Сенатор Едвард Кеннеді


Едвард Кеннеді - один із сенаторів США, що перебував на посаді найдовший час, і який був був одним із найвпливовіших законодавців в історії країни, помер у віці 77 років. Він був наймолодшим братом вбитого президента Джона Кеннеді. Едвард Кеннеді - останній представник провідної в американській політиці династії. У живих залишилася тільки його сестра Джін Кеннеді Сміт.

Згідно з повідомленням сім’ї Кеннеді, сенатор помер у пізніх годинах у вівторок у своєму домі в маленькому містечку Гайанніс-порт у штаті Массачусетс. Протягом останнього року Кеннеді страждав від невиліковного раку мозку.

У виданій родиною заяві окреслено сенатора як «незамінного центру нашої родини і радісного світла в наших очах». Кеннеді буде поховано на Арлінґтонському національному кладовищі, де й поховані його брати колишній президент Кеннеді та колишній сенатор Роберт Кеннеді.

Едвард Кеннеді представляв Массачусетс у Сенаті США з 1962, коли його обрано на місце, яке попередньо займав президент Кеннеді. Впродовж його кар’єри в Сенаті, він був палким поборником ліберальних справ.

Президент Барак Обама, кандидатуру в президенти якого підтримував Кеннеді під час президентської кампанії 2008 року, нещодавно нагородив сенатора Президентською медаллю свободи. Едвард Кеннеді не був присутній на церемонії вручення нагороди, яка відбулася у Білому домі.

XS
SM
MD
LG