Спеціальні потреби

Світові лідери віддають належне Кеннеді


Світові лідери висловлюють співчуття з приводу смерті Едварда Кеннеді і висловлюють похвалу на його адресу. Вони віддають йому належне називаючи його надзвичайним лідером, при чому наголошують на його відданість справам від медичної опіки до забезпечення миру в Північній Ірландії.

Колишній прем’єр-міністр Ірландії Берті Ейгерн сказав, що Кеннеді мав колосальний вплив на врегулювання конфлікту в Північній Ірландії і заявив, що ціла родина Кеннеді займає «спеціальне місце» в Ірландії.

Прем’єр-міністр Ірландії Браян Кавен назвав Кеннеді «великим другом» країни. Він зазначив, що Кеннеді використовував свій значний вплив «для поліпшення майбутнього острова».

Колишній прем’єр-міністр Великобританії Тоні Блер назвав Кеннеді «справжнім державним мужем, який був відданий цінностям справедливості і можливості.»

Прем’єр-міністр Великобританії Ґордон Браун заявив, що пам’ять Кеннеді вшановуватимуть «на кожному континенті».

Прем’єр-міністр Австралії Кевин Радд назвав Кеннеді надзвичайним американцем і «великим другом Австралії», який вніс значний вклад у роль Америки у світі.

Прем’єр-міністр Ізраїлю Беньямін Нетаньягу, який познайомився із Кеннеді тридцять років тому, назвав його «палким борцем за кращий світ» і великим другом Ізраїлю.

Канцлер Німеччини Анґела Меркель схарактеризувала Кеннеді як одного з найпровідніших постаттей у політиці США. Вона заявила, що його боротьба за справедливість і мир позначалась «переконанням і послідовністю».

Президент Італії Джорджіо Наполітано заявив, що Кеннеді «залишив по собі глибокі сліди і заслуговує на похвалу вільного світу»

XS
SM
MD
LG