Спеціальні потреби

Імплантовані номери помагають правоохоронцям

У багатьох фільмах про майбутнє мешканці планети мають серійні номери імплантовані в їх тіла. Розмови ж про запровадження подібної ідентифікації у наш час викликають обурення правозахисників. Однак, чимало з нас і не підозрюють, що багато мешканців планети вже мають такі номери, які стають у нагоді правоохоронцям.

Так у випадку вбивства мешканки Каліфорнії, її тіло було настільки понівечене, що ідентифікувати її особу було неможливо. Неможливо, доки слідчі не встановили її особистість за серійним номером силіконових імплантантів.

Поліція підозрює, що 32-річну модель Джасмін Фіор убив її чоловік, який, згодом, покінчив життя самогубством у готелі в Канаді.

Як стверджують правоохоронці, Раян Дженкінс розумів, що тіло його дружини спробують упізнати. Тому вирвав їй зуби і знищив відбитки пальців. Однак, вбивця, очевидно, не знав, що в тілі жінки прихована інформація, яка допоможе точно встановити її особу. Її грудні імплантанти мали унікальний серійний номер. Говорить патологоанатом Трейсі Корі:

«Якщо у ваше тіло хірургом вживлено будь-який сторонній предмет, він обов’язково має зареєстрований серійний номер».

Як каже патологоанатом Трейсі Корі, серійний номер необхідний на випадок, якщо згодом, скажімо, з’ясується, що хірургічний апарат бракований і потребує заміни. Починаючі від зубних імплантантів та штучного стегна, і закінчуючи серцевими механізмами, всі номери та їх власники зареєстровані.

Правоохоронцям ці номери не рідко допомагають встановити особистість людини. Так у документальному телесеріалі компанії НВО зафіксовано момент, коли хвилі винесли на берег деформоване тіло, яке вдалося ідентифікувати лише завдяки серійному номеру імплантатів грудей.

У штаті Індіана слідчі встановили особу літньої жінки, за допомогою номера її штучного стегна.

У Чикаґо, знайдене під час знесення будинку тіло ідентифікували завдяки металевим штирям у ногах. Як виявилося, це була жінка, яка зникла майже сім років до того.

Медики кажуть, що чим далі, тим більше прихованих кодів з’являється у людських тілах, і що це допомагає розкрити багато складних злочинів.
XS
SM
MD
LG