Спеціальні потреби

Актуально

Американці віддають останню шану сенатору Кеннеді

У четвер розпочинається остання подорож покійного сенатора США Едварда Кеннеді на вічний спочинок. Кеннеді помер у вівторок у віці 77 років після довгої боротьби з раком мозку.

Сім’я Кеннеді супроводжатиме прах сенатора з його резиденції в прибережному містечку Гайанніс-порт до Бостона, де труна з його тілом буде виставлена в приміщенні бібліотеки імені одного із його вбитих старших братів, президента Джона Ф. Кеннеді.

Громадськість матиме нагоду відвідати зал і віддати сенатору останню шану до пізніх годин у п’ятницю коли відбудеться приватна релігійна відправа.

У суботу труну із тілом Едварда Кеннеді буде перевезено до Римо-Католицької Базиліки Пресвятої Богородиці у Бостоні, де відправлятиметься похорона літургія, під час якої з прощальною промовою виступить президент США Барак Обама.

Сенатор Кеннеді відвідував цю церкву щодня коли його дочка Кара боролася із раковим захворюванням у 2003 році.

Відтак у суботу пополудні, труну буде перевезено на Арлінґтонське національне кладовище неподалік Вашингтона, де Едварда Кеннеді буде поховано біля його братів президента Кеннеді і сенатора Роберта Кеннеді.

Всі новини дня

Делегація Палати представників Конгресу США - з візитом в Україні. Подробиці від конгресмена Фіцпатрика. Відео

Делегація Палати представників Конгресу США перебуває із візитом в Україні. Головною метою цього візиту є оборонна підтримка. Катерина Лісунова спілкувався із одним із членів делегації, конгресменом-республіканцем Браяном Фіцпатриком.

Курс гривні - що відбувається та чого чекати далі? Відео

Курс гривні - що відбувається та чого чекати далі? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:43 0:00

В воєнних умовах жорстке регулювання курсу дозволило уникнути масштабної кризи в Україні, говорять оглядачі, але і змусило українців згадати що таке чорний ринок валюти. Чого очікувати для гривні і що криється за зростанням курсу рубля - пояснюють аналітики.

Країни Заходу розмірковують над тим, як створити безпечний коридор, щоб розблокувати порт Одеси. Відео

Протистояння в Чорному морі на тлі загрози продовольчої кризи в світі набирає обертів. Країни Заходу розмірковують над тим, як створити безпечний коридор, щоб розблокувати порт Одеси і вивезти українське зерно.

Підсумки форуму в Давосі для України. Відео

Підсумки форуму в Давосі для України. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:15 0:00

Вплив неспровокованої та невиправданої війни Росії проти України на світову економіку, спричинення нею глобальної продовольчої кризи та шляхи припинення російської агресії були головними темами на цьогорічному економічному форумі в Давосі, який у четвер завершив свою роботу.

«Я їду додому». Чому українці повертаються додому – історія блогерки з Запоріжжя. Відео

Чому українці повертаються додому навіть попри продовження повітряних тривог й загрози обстрілів чи захоплення територій - блогерка Катерина Маркова, яка нещодавно повернулась із Тернопільщини до рідного Запоріжжя, розповіла Марії Прус.

Більше

XS
SM
MD
LG