Спеціальні потреби

Сполучені Штати прощаються із сенатором Едвардом Кеннеді


Представники усіх прошарків американського суспільства проходять повз домовину впливового законодавця, сенатора Едварда Кеннеді - останнього з політичних лідерів династії Кеннеді - віддаючи йому останню шану.

Тисячі людей стоять у черзі, щоб наблизитись до покритої державним прапором домовини сенатора Кеннеді, яку виставлено у бібліотеці-музеї названої іменем його вбитого брата президента Джона Ф. Кеннеді, у Бостоні у штаті Массачусетс.

У п’ятницю увечері там же відбудеться приватна поминальна відправа.

Тисячі людей вишикувались у четвер вздовж вулиць, що вели до музею, куди доставлено у супроводі автомобільного кортежу домовину Едварда Кеннеді з його дому у Гайанніс-порт у штаті Массачусетс.

Сенатор Едвард Кеннеді, який віддав служінню Демократичній партії сорок шість років свого життя, помер у віці 77 років після затяжних змагань з недугою раку мозку.

Прощальну промову під час похоронної церемонії у Бостоні виголосить президент Обама.

Сенатор Едвард Кеннеді буде похований на Арлінґтонському національному кладовищі поблизу Вашингтону.

Законодавці, які служили разом з Кеннеді і всі ще живі колишні президенти Сполучених Штатів похвально висловились про вміння покійного сенатора долати всі партійні бар’єри під час ухвалень законодавств про охорону здоров’я та в ділянці громадянських прав і освіти.

Участь у похоронах візьмуть колишні президенти США Джіммі Картер, Білл Клінтон, Джордж Г. В. Буш і Джордж В. Буш.

XS
SM
MD
LG