Спеціальні потреби

Актуально

Сполучені Штати прощаються із сенатором Едвардом Кеннеді

Представники усіх прошарків американського суспільства проходять повз домовину впливового законодавця, сенатора Едварда Кеннеді - останнього з політичних лідерів династії Кеннеді - віддаючи йому останню шану.

Тисячі людей стоять у черзі, щоб наблизитись до покритої державним прапором домовини сенатора Кеннеді, яку виставлено у бібліотеці-музеї названої іменем його вбитого брата президента Джона Ф. Кеннеді, у Бостоні у штаті Массачусетс.

У п’ятницю увечері там же відбудеться приватна поминальна відправа.

Тисячі людей вишикувались у четвер вздовж вулиць, що вели до музею, куди доставлено у супроводі автомобільного кортежу домовину Едварда Кеннеді з його дому у Гайанніс-порт у штаті Массачусетс.

Сенатор Едвард Кеннеді, який віддав служінню Демократичній партії сорок шість років свого життя, помер у віці 77 років після затяжних змагань з недугою раку мозку.

Прощальну промову під час похоронної церемонії у Бостоні виголосить президент Обама.

Сенатор Едвард Кеннеді буде похований на Арлінґтонському національному кладовищі поблизу Вашингтону.

Законодавці, які служили разом з Кеннеді і всі ще живі колишні президенти Сполучених Штатів похвально висловились про вміння покійного сенатора долати всі партійні бар’єри під час ухвалень законодавств про охорону здоров’я та в ділянці громадянських прав і освіти.

Участь у похоронах візьмуть колишні президенти США Джіммі Картер, Білл Клінтон, Джордж Г. В. Буш і Джордж В. Буш.

Всі новини дня

Футбол, як спосіб забути про війну для дітей переселенців. Відео

Футбол, як спосіб забути про війну для дітей переселенців. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:33 0:00

У Львові місцеві футбольні школи, зокрема академія Львівських Карпат, безкоштовно надають дітям-переселенцям нагоду займатися улюбленим спортом.

Активісти української громади США закликають бойкотувати компанії, які відмовляються залишати російський ринок. Відео

Бойкотувати компанії, які відмовляються залишати російський ринок, закликають активісти Української громади США. Зокрема у штаті Огайо, де розташована фабрика виробника харчів Нестле, місцеві українці вимагають від міжнародної компанії припинити бізнес у Росії.

Як зупинити потік нафти з Росії – пропозиції експертів. Відео

Як зупинити потік нафти з Росії – пропозиції експертів. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:39 0:00

Ціни на нафту на світових ринках залишаються на рівні 110-113 доларів за барель. Через високі, хоча і не рекордні, ціни, попри санкції, економіка Росії продовжує функціонувати краще ніж прогнозувалося, вважають певні європейські аналітики. Москва продовжує торгувати нафтою.

Американські фермери скаржаться, що зросла собівартість вирощення їх продукції. Відео

Через війну, врожай в Україні цього сезону буде вдвічі менший ніж торік, прогнозують в українському уряді. Оскільки Україна провідний експортер зернових, світові ціни на пшеницю пішли в гору.

Війна Росії та загроза глобальної харчової кризи. Деталі форуму в Давосі, заяви Байдена в Японії. Відео

Війна Росії в Україні засвідчила, наскільки "економічні відносини з авторитарними режимами можуть створювати вразливість", - заявив генеральний секретар НАТО під час Світового економічного форуму в Давосі, де говорили про Україну, і загрозу глобальної харчової кризи через російську агресію.

Більше

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG