Спеціальні потреби

Ахмадінеджад каже, що не боїться нових санкцій


Президент Ірану Махмуд Ахмадінеджад каже, що не стривожений можливістю проголошення додаткових санкцій проти Ірану, в разі якщо Тегеран не виконає вимог міжнародної спільноти відмовитися від його контроверсійної ядерної програми.

У четвер Ахмадінеджад заявив, що «ніхто вже більше не може накладати санкції на Іран».

Раніше, іранські засоби масової інформації повідомили, що речник міністерства закордонних справ країни Гассан Кашкаві порівняв ефективність санкцій, проголошених проти Ірану, з «іржавим мечем». Кашкаві зазначив, що Іран дає перевагу діалогу і переговорам.

У середу представники постійних країн-членів Ради Безпеки ООН та Німеччини зустрілися у Франкфурті для обговорення способів чинення тиску на Іран для відновлення переговорів у справі його ядерних амбіцій.

Разом з Німеччиною, Сполучені Штати, Росія, Китай, Франція і Великобританія розглядають можливість накладення жорсткіших санкцій, якщо Іран відмовиться припинити свою програму збагачення урану. Вони також запропонували Тегеранові торговельні пільги в обмін на припинення програми.

Тим часом, парламент Ірану затвердив 18 кандидатів, висунутих президентом Ахмадінеджадом на посади в його 21-особового кабінеті міністрів. Серед них - Марзіє Вахід Дастджерді - перша жінка, яка служитиме міністром в іранському уряді з часу Ісламської революції 1979 року. Вона очолюватиме міністерство охорони здоров’я.

XS
SM
MD
LG