Спеціальні потреби

І в Нью-Йорку є дика природа, яку треба захищати

Любов до дикої природи змушує багатьох американців переїжджати до західних штатів, таких як Вайомінг, Каліфорнія і Колорадо, де розташовані найбільші у США національні парки та ліси. Одначе американка Сара Окван вирішила захищати дику природу там, де її обмаль – у місті Нью-Йорк.

Для більшості людей Нью-Йорк асоціюється з хмарочосами і натовпами людей. І мало-хто знає, що в місті є чимало парків, загальна площа яких становить майже одинадцять тисяч гектарів.

Сара Окван працює директором відділу, що доглядає за парками Нью-Йорка. Для Сари це робота, про котру вона могла лише мріяти:

«У дитинстві я завжди приносила тваринок додому. Я приносила додому яйця і пробувала виводити звірят в інкубаторі».

Сара також керує роботою природничих центрів в п’яти районах Нью-Йорка і керує просвітньою програмою, яка має на меті навчати дітей захищати навколишнє середовище. Сара пояснює як ця програма працює:

«Їм прививається почуття єднання, почуття можливостей і контролю над своїм середовищем. На мій погляд, це плекає у дітей любов до природи».

Останніми роками Сара Окван поширила програми розваг на природі, як наприклад ночівлі просто неба, рибальство чи дослідження птахів-хижаків. Вона каже, що найбільш непомітна праця, яку виконують працівники парку, пов’язана зі захистом дикої природи:

«Час від часу в Мангаттені з’явиться койот. Раз нас покликали до району Квінс у зв’язку з появою буквально тисяч зелених жаб, які вийшли з каналізації в околиці школи. Ледве можна було ходити по стежках».

Сара Овкан каже, що вчити міське населення про природу не легко, але вона на це готова.

Інше за темою

XS
SM
MD
LG