Спеціальні потреби

Обама готує звернення до народу в справі медичної реформи

У середу ввечері президент США Барак Обама виступом у Конгресі намагатиметься переконати законодавців і всю країну у необхідності реформувати систему охорони здоров’я. Білий дім говорить, що адміністрація розпочинає новий етап популяризації реформи, яка викликала гострий спротив певної частини населення.

Деякі з аргументів Обами вже почули мешканці штату Огайо, де президент виступав напередодні. Декому його виступ нагадував часи його виборчої кампанії.

«Кожна дискусія у певний момент закінчується. Наступає момент приймати рішення. Огайо, настав час діяти і вирішити цю справу», - зазначив Обама, виступаючи перед прихильною аудиторією профспілкових активість, більшість яких вже і без цього підтримують ініційований президентом план реформи медичної галузі.

В ході виступу Обама перейшов також у наступ на своїх критиків:

«У мене є запитання до опонентів, а що ви збираєтесь робити? Яка ваша відповідь, що ви пропонуєте?».

Адміністрація перейшла у наступ аби врятувати реформу, яка загрузла у Конгресі. Як каже колишній начальник персоналу Білого дому Джон Подеста, ставки надзвичайні.

«Я думаю, президентство Обами судитимуть у залежності від того, чи зможе він зробити те, що не змогли інші президенти протягом останніх п’ятдесяти років».

Останню спробу реформувати медичну галузь робив Білл Клінтон ще у 1994 році. Незважаючи на наполегливість його адміністрації, реформа провалилась. Цим разом демократи сподіваються, що активна участь Барака Обами у цьому процесі дозволить переконати опозицію у її необхідності. Демократи не хочуть просувати реформу виключно за партійною лінією, що можливо, адже вони контролюють обидві палати Конгресу. Однак, такий крок негативно сприймається незалежними виборцями, які є ключовими під час виборів у Конгрес, що відбуваються кожні два роки.

Серед головних завдань реформи - забезпечити медичним страхуванням 46 мільйонів американців, які його сьогодні не мають, та різко скоротити державні витрати у сфері охорони здоров`я населення.

Інше за темою

XS
SM
MD
LG