Спеціальні потреби

У США відзначають восьму річницю тератак 11 вересня


У Сполучених Штатах відзначають трагічні події 11 вересня 2001 року поминальними церемоніями, проявами волюнтаризму та приспущеними прапорами.

Президент Обама візьме участь у церемонії, що відбудеться на території Пентагону де загинуло 184 осіб, коли викрадений літак урізався у будинок Міністерства оборони США. Барак Обама проголосив 11 вересня Днем «служіння і пам’яти», який тепер буде відзначатися щорічно.

Критики однак вважають, що це може відволікти людей від того щоб належно пам’ятати тих, які загинули.

Віце-президент Байден виступить у Нью-Йорку з промовою для вшанування пам’яти понад 2 700 загиблих людей, коли викрадачі врізалися двома літаками у хмародери - близнюки Всесвітнього торгового центру.

Колишній держсекретар Колін Пауелл - який займав цю посаду вісім років тому, коли сталася трагедія - очолить відзначення поблизу місцевості Шенксвілл, у Пенсилванії, де розбився четвертий викрадений терористами літак.

Група планувальників у Нью-Йорку, відповідальних за побудову меморіалу і музею у пам’ять жертв тератак 11 вересня звернулась до людей із проханням поділитись відеострічками і особистими спогадами про ці події. Підземний музей на місці зруйнованого Всесвітнього торгового центру планується відкрити до 2013 року.

XS
SM
MD
LG