Спеціальні потреби

Помер американський кіноактор Патрік Свейзі

У понеділок, після майже двох років боротьби з раком підшлункової залози, помер відомий голлівудський актор Патрік Свейзі. Останні хвилини свого життя 57-річний актор провів в родинному колі. Про свою хворобу він дізнався минулої весни але, взявши курс лікування, продовжив свою роботу.

Патріка Свейзі найкраще пам’ятатимуть за фільмом «Брудні танці», в якому він зіграв роль привабливого інструктора танців.

Ця роль чудово підійшла першокласному актору, який колись займався балетом. Публіку заворожили сексуальні рухи цього симпатичного чоловіка. Фільм став хітом і продюсери наввипередки почали пропонувати йому головні ролі.

Він часто грав харизматичних бійців у таких фільмах як «Будинок біля дороги», але завжди боявся стати характерним актором.

У тисяча дев’ятсот дев’яностому році Свейзі отримав головну роль у фільмі «Привид», зігравши чоловіка, якого убили і його душа залишилася на землі. Його гра викликала чудову реакцію критиків.

Чимало фільмів за його участі стали культовими. У стрічці «На гребені хвилі» він зіграв серфінгіста і грабіжника банку. У фільмі «Дякую тобі за все, Джулія Ньюмар» він трансформувався у трансвестита.

Втім, успіх привів Патріка Свейзі до алкоголізму. Згодом він позбувся згубної звички, але в актора знайшли рак підшлункової залози. Патрік продовжував працювати, але час йшов і ракове захворювання прогресувало.

1991 року журнал «Піпл» назвав Свейзі найбільш сексуальним чоловіком року. Однак, сам актор був незадоволений своїм виглядом і завжди казав, що погано виглядає. Втім, шанувальники його творчості з цим не погоджувалися.


Інше за темою

XS
SM
MD
LG