Спеціальні потреби

Актуально

Обама агітує за проведення Олімпіади-2016 у Чикаго

Президент США Барак Обама висловив свою підтримку олімпійському рухові у Чикаго у вирішальний момент конкурсу на проведення літніх олімпійських ігор 2016 року.

Чотири міста -- Чикаго, Мадрид, Токіо та Ріо-де-Жанейро -- конкурують за звання місця проведення Олімпійських ігор 2016 року. Боротьба має бути запеклою. Лідери Іспанії, Японії та Бразилії збираються на початку жовтня до Копенгагену на оголошення вироку Міжнародного олімпійського комітету. Президент Обама повідомляє, що він ймовірно вимушений буде залишитися у Вашингтоні тому, що має бути присутнім на дебатах щодо охорони здоров‘я. Та, замість себе, він відправляє у Данію свою дружину і уродженку Чикаго Мішель.

Президент наголосив, що нема жодної причини сумніватися в його прихильності.

«Якщо ви оберете Чикаго, я обіцяю: Америка буде пишатися Чикаго і весь світ буде пишатися Америкою!»

Деякі члени американського олімпійського комітету засвідчили, що відсутність президента буде обов‘язково помічена та негативно вплине на процес прийняття рішення. На що Обама відповів, що він посилає – з його особистих слів – «кращу зірку переконання» на захист інтересів Америки у Копенгаген.

На попередньому заході перша леді розказала про своє рідне місто.

«Що виділяє Чикаго серед інших міст – це його жителі! Це дійсно його люди! Жодне населення не любить спорт так, як люблять його мешканці Чикаго!»

Мішель зазначила, що Чикаго є міжнародним містом, оселею для людей з понад 130 країн, які розмовляють на більш ніж ста мовах. Вона також додала, що навіть ті спортсмени, що приїдуть на змагання з найвіддаленіших кутків планети, у Чикаго будуть почувати себе як дома.

Всі новини дня

Делегація Палати представників Конгресу США - з візитом в Україні. Подробиці від конгресмена Фіцпатрика. Відео

Делегація Палати представників Конгресу США перебуває із візитом в Україні. Головною метою цього візиту є оборонна підтримка. Катерина Лісунова спілкувався із одним із членів делегації, конгресменом-республіканцем Браяном Фіцпатриком.

Курс гривні - що відбувається та чого чекати далі? Відео

Курс гривні - що відбувається та чого чекати далі? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:43 0:00

В воєнних умовах жорстке регулювання курсу дозволило уникнути масштабної кризи в Україні, говорять оглядачі, але і змусило українців згадати що таке чорний ринок валюти. Чого очікувати для гривні і що криється за зростанням курсу рубля - пояснюють аналітики.

Країни Заходу розмірковують над тим, як створити безпечний коридор, щоб розблокувати порт Одеси. Відео

Протистояння в Чорному морі на тлі загрози продовольчої кризи в світі набирає обертів. Країни Заходу розмірковують над тим, як створити безпечний коридор, щоб розблокувати порт Одеси і вивезти українське зерно.

Підсумки форуму в Давосі для України. Відео

Підсумки форуму в Давосі для України. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:15 0:00

Вплив неспровокованої та невиправданої війни Росії проти України на світову економіку, спричинення нею глобальної продовольчої кризи та шляхи припинення російської агресії були головними темами на цьогорічному економічному форумі в Давосі, який у четвер завершив свою роботу.

«Я їду додому». Чому українці повертаються додому – історія блогерки з Запоріжжя. Відео

Чому українці повертаються додому навіть попри продовження повітряних тривог й загрози обстрілів чи захоплення територій - блогерка Катерина Маркова, яка нещодавно повернулась із Тернопільщини до рідного Запоріжжя, розповіла Марії Прус.

Більше

XS
SM
MD
LG