Спеціальні потреби

'Україну врятує президент-патріот', - каже Ющенко


Україну врятує лише президент-патріот. У цьому впевнений Віктор Ющенко, який протиставив свою політику політиці інших кандидатів у президенти.

«Я бачу на дорогах зараз багато плакатів… я маю на увазі ті плакати, які дають відповідь, що спасе Україну. Одні говорять, що сильні спасуть Україну, другі - що освічені, треті кажуть, що красиві «модельки» спасуть Україну».

«Пам’ятайте: Україну спасе патріот», - наголосив Ющенко, промовляючи у п’ятницю перед викладачами та студентами Державного педагогічного університету ім. Довженка у місті Глухові на Сумщині.

Ющенко заявив, що вважає свій президентський курс єдино правильним.

«Я абсолютно переконаний у тому, що я роблю, бо це речі канонічні, які стосуються становлення нації», - підкреслив глава держави.

Як він припустив, комусь його політика може не подобатись.

«Моя політика дуже критикується і тут, і за декілька десятків кілометрів з другої сторони кордону [у Росії]. Можливо, що вона комусь не подобається», - сказав президент. І водночас запевнив, що він не відмовиться від курсу на відродження нації та національної ідеї.

При цьому, як вважає президент, уже сьогодні можна констатувати: національна ідея відбулась, і українці стали нацією. Ющенко зауважив, що громадяни почали поважати рідну мову, відроджувати культуру, традиції, історію. За його словами, «ми крок за кроком робимо цю політику не насильно, з шаною».

Нагадаємо, що впевненість у правильності своєї політики на посту президента Віктор Ющенко висловив також днями під час прес-конференції на галявині біля секретаріату. Глава держави заявив, що має задоволення від належно виконаної роботи, і що на своїй посаді він робить саме те, заради чого прийшов у політику.

Ющенко зробив прогноз, що українці пишатимуться тими чотирма роками, які прожили за його президентства.

«Ви не забудете свободу слова, яку принесла політика Ющенка. Ми потихеньку починаємо звикати, що ми державницька нація», - сказав президент.

Він також висловив переконаність у тому, що переможе на виборах 2010 року, незважаючи на свій нинішній низький рейтинг.

«Якщо говорити просто - я виграю вибори. У мене немає великого сумніву», - запевнив Віктор Ющенко.

XS
SM
MD
LG