Спеціальні потреби

Актуально

США уточнюють свою позицію щодо системи ПРО в Європі

Високопосадовці США уточнюють свою позицію щодо переговорів з різними країнами про встановлення елементів системи протиракетної оборони США на території Європи.

Перебуваючи у Тбілісі помічник міністра оборони США Александер Вершбоу заявив, що такі дискусії ведуться лише з країнами членами Північно-атлантичного альянсу.

Москва категорично виступає проти планів США. Особливе застереження вона висловлює проти включення у новий проект України. Минулого тижня українські високопосадовці заявляли про переговори щодо військової та науково-технічної співпраці США та України.

На прохання Голосу Америки пояснити повідомлення про подібні переговори посол України у США Олег Шамшур сказав, що переговори з проблеми ПРО не ведуться, йдеться лише про можливе використання науково-технічного потенціалу України в ракето-космічній галузі в інтересах обидвох держав.

Всі новини дня

Росія змінює воєнну стратегію: як Україні та Заходу на це відповідати – думки західних експертів. Відео

За інформацією західних експертів та аналітиків, наступ Росії в Україні втратив темпи – російським силам не вдалось досягнути поставлених навесні цілей своєї повномасштабної війни проти України.

Як буде, ймовірно, розпадатися РФ: аналіз американського дослідника Януша Бугайські. Відео

Високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам - міністр аграрної політики України. Відео

В повному обсязі продовольчу кризу через війну Росії проти України світ відчує в середині літа. При чому високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам, попереджає міністр аграрної політики України Микола Сольський.

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Відео

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Захід, за головування Держсекретаря Блінкена, був ініційований Постійним представництвом США при ООН.

$40 мільярдів допомоги для України. Подробиці, реакції з Конгресу та Білого Дому. Відео

Сенат схвалив законопроект, який передбачає 40 мільярдів доларів допомоги Україні. Наразі документ пішов на підпис до президента Байдена. Київ отримає посолку США – Сенат затвердив на посаді голови американської дипмісії в Україні Бріджит Брінк.

Більше

XS
SM
MD
LG