Спеціальні потреби

Актуально

Держсекретар Клінтон засудила теракт у Пакистані

Перебуваючи з візитом в Ісламабаді, держсекретар США Гілларі Клінтон засудила теракт у Пешаварі, в результаті якого загинуло не менше ста людей і понад двісті отримали поранення. У виступі перед репортерами глава американського зовнішньо-політичного відомства сказала, що США стоять пліч-о-пліч з Пакистаном у боротьбі із «завзятими і брутальними» екстремістськими угрупованнями.

Держсекретар заявила, що вона прибула до Пакистану для закладення нового початку у двосторонніх відносинах. За її словами, адміністрація президента Барака Обами наморений розширити політику відносин поза сферу антитерористичних заходів на підтримку розвитку економіки й енергетики, демократичних інститутів і освіти в Пакистані.

В ході триденних відвідин Гілларі Клінтон планує зустрітися з пакистанськими лідерами і журналістами та провести розмови з громадськими лідерами в Лахорі.

Це - перший візит Клінтон до Пакистану на посаді державного секретаря США. Він має на меті покращити імідж США в країні, де останнім часом збільшуються анти-американські настрої.

Конгрес США нещодавно схвалив сім з половиною мільярдів доларів на допомогу для розвитку громадянських інститутів у Пакистані. Проте деякі пакистанські політичні угруповання піддали критиці інітіативу, вважаючи передумови надання допомоги порушенням суверенітету країни.

Всі новини дня

Росія змінює воєнну стратегію: як Україні та Заходу на це відповідати – думки західних експертів. Відео

За інформацією західних експертів та аналітиків, наступ Росії в Україні втратив темпи – російським силам не вдалось досягнути поставлених навесні цілей своєї повномасштабної війни проти України.

Як буде, ймовірно, розпадатися РФ: аналіз американського дослідника Януша Бугайські. Відео

Високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам - міністр аграрної політики України. Відео

В повному обсязі продовольчу кризу через війну Росії проти України світ відчує в середині літа. При чому високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам, попереджає міністр аграрної політики України Микола Сольський.

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Відео

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Захід, за головування Держсекретаря Блінкена, був ініційований Постійним представництвом США при ООН.

$40 мільярдів допомоги для України. Подробиці, реакції з Конгресу та Білого Дому. Відео

Сенат схвалив законопроект, який передбачає 40 мільярдів доларів допомоги Україні. Наразі документ пішов на підпис до президента Байдена. Київ отримає посолку США – Сенат затвердив на посаді голови американської дипмісії в Україні Бріджит Брінк.

Більше

XS
SM
MD
LG