Спеціальні потреби

Актуально

Літнім американцям доводиться довше працювати
Американська робоча сила – сивіє. Бюро трудової статистики США прогнозує, що до 2016 року кількість працівників віком від 65-ти до 74-х років збільшиться на понад 80 відсотків. Важкі економічні часи змушують дедалі більше членів післявоєнного покоління, так званих «бейбі-бумерів» відкласти свої плани щодо виходу на пенсію.

У свої 70 років Джоун Генсен пенсійного віку, але вона все ще працює. Генсен могла вийти на пенсію п’ять років тому з повною пенсією і пільгами. Вона, однак, визнає, що боїться залишити свою роботу:

Голова неурядової організації і доброволець Джоун Генсен говорить:

«Коли подумаєш, що вже не будеш одержувати зарплати, а хочеш далі вести гарний спосіб життя, то стає трішки моторошно».

Кілька років тому померла донька Генсен. Вона каже, що продовжує працювати для того, аби заробити достатньо грошей на виховання своєї 14-літньої онуки:

«У мене багато витрат. А економіка сьогодні є в такому стані, що я боюсь залишати працю і починати нове життя».

Дослідження, проведене Центром П’ю, встановило, що – через економічну кризу – 40 відсотків американців сьогодні працюють довше, ніж середній пенсійний вік. Економіст Університету Центральної Флориди Шон Снайт каже, що старші віком американці постраждали від спаду на ринку нерухомості і падіння вартості їх інвестицій:

«Багато пенсіонерів і майже пенсіонерів втратили половину своїх заощаджень. Це спонукало багато людей подумати: «Я не можу зараз іти на пенсію, бо я просто не заощадив достатньо».

Експерти прогнозують зріст кількості старших віком працівників і спад зайнятості серед людей віком до 24-х років:

«…похилого віку робітники, які продовжують працювати, фактично займають місця праці (молодих)».

Бюро перепису населення США заявляє, що до старіння робочої сили в країні причиняються такі фактори, як бажання збільшити свої заощадження перед виходом на пенсію, збільшення тривалості життя і подорожчання медичної опіки. Як і багато американців, Джоун Генсен каже, що не знає, коли піде на пенсію, то ж наразі продовжує працювати.

Всі новини дня

Американський ветеран заснував організацію для допомоги українським захисникам. Відео

Американський ветеран, який воював в Україні і втратив там товариша, заснував організацію для допомоги українським захисникам. Карл Ларсон досі зберігає одяг із кров’ю побратима з Іноземного легіону.

Військові експерти: українська армія якісно краща за російську і більш підготовлена до контрнаступу. Відео

Про переваги української армії у контрнаступі ми поговорили із двома американськими військовими експертами. Обидва впевнені - українська армія якісно краща за російську і більш підготовлена до контрнаступу.

В американських містах проходять протести у відповідь на підрив дамби Каховської ГЕС. Відео

У вівторок у Вашингтоні на акцію протесту зібралися біля Білого Дому. Учасники вийшли, щоб привернути увагу до того, що на їхню думку, саме росіяни зруйнували Каховську ГЕС. Протести у відповідь на підрив Каховської ГЕС також відбулись і в найбільшому місті штату Каліфорнія, Лос-Анджелесі.

Чаша Каховського водосховища може спорожніти за кілька днів - промислова екологиня. Відео

Чаша Каховського водосховища може спорожніти за кілька днів. Про це у коментарі Голосу Америки розповіла промислова екологиня Анна Амбросова.

Як реагують на руйнування Каховської ГЕС американські конгресмени. Відео

Як реагують на руйнування Каховської ГЕС американські конгресмени. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:38 0:00

Як реагують на руйнування Каховської ГЕС американські конгресмени – деталі з Конгресу США від Катерини Лісунової.

Більше

XS
SM
MD
LG