Спеціальні потреби

Актуально

З`явився новий прилад для хворих на Альцгаймера
Хвороба Альцгаймера позбавляє багатьох пацієнтів не лише пам’яті, але й до певної міри свободи у повсякденному житті. Втім Асоціація Альцгаймера має втішну новину як для самих хворих, так і для їхніх родичів.

Біл Бейлі неймовірно активний – катається на велосипеді, їздить у магазин, ходить по 12-20 кілометрів на день. Все це викликає здивування. Oсобливо, якщо взяти до уваги, що 58-річний Біл хворий на Альцгаймер.

«Дуже важливо щось робити і бути активним», – каже Біл.

Однак для дружини Біла – це постійна тривога. Кетрин Кеннеді говорить:

«Я не можу його знайти, не знаю де він. Він і сам цього не знає. Тоді у нас великі проблеми».

Асоціація хвороби Альцгаймера розробила комп’ютерну програму під назвою «Зона комфорту». Цей кишеньковий пристрій не лише подає сигнали з місця, де перебуває пацієнт, але й негайно інформує, якщо він зайшов занадто далеко.

«Я знаю, що він у безпеці», – впевнено каже Кетрин.

Працюючи у своєму офісі в Ричмонді, Кетрин може перевірити, де прогулюється її чоловік.

Сьогодні Кетрин створила зону завширшки у три квартали. Якщо Біл вийде за цю територію, прилад вмить про це повідомить. У разі проблеми, Кетрин може повідомити поліцію про місце перебування її чоловіка.

За користування цим приладом родина платить лише 42 долари на місяць, ним можна користуватись на відстані тисяч кілометрів. Не потрібно постійно бути біля комп’ютера, у разі небезпеки пристрій надсилає повідомлення на мобільний телефон.

«Це робить все значно простішим. І мені спокійніше, що Кетрін знає де я», – каже Біл, а Кетрин додає: «Білл хоче жити повноцінно. І цей прилад нам допомагає».

Допомагає насолоджуватись життям, навіть маючи недугу, яка позбавляє більшість пацієнтів свободи і незалежності.

Всі новини дня

Чому американський ветеран готовий ризикувати своїм життям заради України: історія Джеймса Васкеса. Відео

Американський ветеран Джеймс Васкес вирішив боротися за незалежність України, щойно Росія розпочала вторгнення 24 лютого. Він зібрав своє спорядження, дочекався, поки отримає закордонний паспорт, і поїхав у свою першу в житті подорож до Європи.

Медичне обладнання для українських лікарень збирають волонтери з Нью-Джерзі. Відео

Серед медичного обладнання, яке наразі найбільше потребують українські військові госпіталі, та лікарні, які надають медичну допомогу як військовим, так і цивільним, – це апарати для вакуумного лікування ран, а також фіксатори для кісток.

День Незалежності США: українці взяли участь у параді у Вашингтоні. Відео

День Незалежності США: українці взяли участь у параді у Вашингтоні. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:32 0:00

Сполучені Штати сьогодні відзначають День Незалежності. 4 липня святкування відбуваються по всій країні, та, певно, найбільше урочистостей - у Вашингтоні. Цьогоріч участь у параді до Дня Незалежності США вперше взяли і українці.

Як волонтери налагоджують постійне харчування в Бородянці. Відео

Як волонтери налагоджують постійне харчування в Бородянці. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:41 0:00

«Перші дні коли ми відчинили двері їдальні, багато хто з людей плакав, вони отримали першу тарілку з гарячою їжею».

Конференція із відбудови України у швейцарському Лугано – заяви, подробиці. Відео

Зусилля з відновлення України після повномасштабного вторгнення Росії можуть коштувати понад 700 млрд доларів, і ключовим джерелом фінансування мають стати конфісковані активи Росії та російських олігархів - таку думку озвучив український прем’єр-міністр на Конференції із відбудови України.

Більше

XS
SM
MD
LG