Спеціальні потреби

В одного бізнесу у США – особлива таємниця успіху

Економічна рецесія в США триває, безробіття зростає, але чимало приватних підприємств продовжує процвітати та навіть розвиватися. Серед них – мережа заправок Бакіс у Техасі. І вони не лише мають чимало клієнтів, а й справжніх шанувальників. Все завдяки тому, що на цих заправках збудовано найвищої якості туалети. Вони стали секретом фінансового успіху Бакіс.

У Техасі майже 130 тисяч кілометрів швидкісних доріг. І водіям часто доводиться терпіти.

«Я виїхала з Г`юстона з великим термосом кави і терпіла, доки не доїхала до Бакіс, – каже одна жінка.

«Ми побачили цей знак п’ятдесят кілометрів тому і терпіли», – додають дві інші автомобілістки.

А чого напружувати міхур? А от заради туалетів Бакіс. Цей громадський туалет на звичайній заправці – гордість штату Техас. Прибиральники постійно підтримують чистоту в цьому туалеті із понад десятком кабінок. Дизайн – ніби зі сторінок модного журналу.

«Мене люди запитували щодо дизайну, аби відтворити його в своїх домівках», – каже прибиральник.

І Бакіс процвітає. Нещодавно була відкрита вже тридцята заправка цієї мережі, яка працевлаштовує понад тисячу мешканців Техасу. На сайті Facebook він має понад 75 тисяч шанувальників. Чимало кліпів про цю заправку можна знайти на сайті YouTube.

Бакіс – неймовірне місце. Звичайно, клієнти люблять і смачну їжу, яку готують в ресторані, і той факт, що на заправках заборонено заправляти фури, але безперечно причина фінансового успіху – туалет. Адже власники зрозуміли: може, гроші і не пахнуть, але бажано, аби їхнє джерело пахло приємно.

Інше за темою

XS
SM
MD
LG