Спеціальні потреби

Актуально

У США від свинячого грипу померло чотири тисячі людей

Американські фахівці галузі охорони здоров’я повідомляють, що у США з квітня цього року від вірусу грипу H1N1 померло принаймні чотири тисячі людей. Ще до недавна Міністерство охорони здоров’я давало іншу цифру – близько однієї тисячі смертей від свинячого грипу.

Чиновники кажуть, що провели перерахунок даних і включили до своєї статистики фатальні випадки, які трапилися внаслідок ускладнень після зараження вірусом грипу H1N1. Серед згаданих ускладнень – пневмонія та бактеріальні інфекції.

Як повідомляє Всесвітня організація охорони здоров’я, загалом у світі від нового вірусу грипу померло вже понад шість тисяч людей, а випадки зараження зафіксовано у двохсот країнах світу. За статистикою, від сезонного грипу у США помирають приблизно 36 тисяч осіб.

Всі новини дня

Делегація Палати представників Конгресу США - з візитом в Україні. Подробиці від конгресмена Фіцпатрика. Відео

Делегація Палати представників Конгресу США перебуває із візитом в Україні. Головною метою цього візиту є оборонна підтримка. Катерина Лісунова спілкувався із одним із членів делегації, конгресменом-республіканцем Браяном Фіцпатриком.

Курс гривні - що відбувається та чого чекати далі? Відео

Курс гривні - що відбувається та чого чекати далі? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:43 0:00

В воєнних умовах жорстке регулювання курсу дозволило уникнути масштабної кризи в Україні, говорять оглядачі, але і змусило українців згадати що таке чорний ринок валюти. Чого очікувати для гривні і що криється за зростанням курсу рубля - пояснюють аналітики.

Країни Заходу розмірковують над тим, як створити безпечний коридор, щоб розблокувати порт Одеси. Відео

Протистояння в Чорному морі на тлі загрози продовольчої кризи в світі набирає обертів. Країни Заходу розмірковують над тим, як створити безпечний коридор, щоб розблокувати порт Одеси і вивезти українське зерно.

Підсумки форуму в Давосі для України. Відео

Підсумки форуму в Давосі для України. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:15 0:00

Вплив неспровокованої та невиправданої війни Росії проти України на світову економіку, спричинення нею глобальної продовольчої кризи та шляхи припинення російської агресії були головними темами на цьогорічному економічному форумі в Давосі, який у четвер завершив свою роботу.

«Я їду додому». Чому українці повертаються додому – історія блогерки з Запоріжжя. Відео

Чому українці повертаються додому навіть попри продовження повітряних тривог й загрози обстрілів чи захоплення територій - блогерка Катерина Маркова, яка нещодавно повернулась із Тернопільщини до рідного Запоріжжя, розповіла Марії Прус.

Більше

XS
SM
MD
LG