Спеціальні потреби

Актуально

У США  відкрито Національний центр кібер-безпеки
Міністр внутрішньої безпеки США Дженет Наполітано відкрила у штаті Вірджинія новий Національний центр кібер-безпеки та інтеграції зв’язку. У цьому центрі, побудованому за дев’ять мільйонів доларів, працюватиме команда комп’ютерних експертів – державних, а також із приватного сектора. Вони наглядатимуть і запобігатимуть порушенням кібер-безпеки хакерами чи іноземними урядами.

У наш час всі аспекти американського життя - від фінансів до охорони здоров’я - нерозривно зв’язані з комп’ютером.

Як каже конгресмен-демократ Дейвид Прайс ця залежність від технології робить США уразливими до можливих кібер-атак:

«Хакери намагаються підірвати федеральні, штатні та місцеві мережі. Ворожі іноземні уряди випробовують і розробляють агресивні стратегії кібер-війни. Кібер-шпигунство у приватному секторі підриває технологічні інвестиції, що їх роблять провідні американські компанії».

Прайс очолює підкомітет з питань внутрішньої безпеки США у Палаті представників. Він каже, що американські підприємства втрачають мільярди доларів щороку внаслідок кібер-нападів.

Щоб захистити державний і приватний сектори, Міністерство внутрішньої безпеки створило Центр кібер-безпеки та інтеграції зв’язку.

Міністр внутрішньої безпеки Дженет Наполітано каже, що робота центру об‘єднає експертів з комп‘ютерної безпеки приватного сектора з відділами телезв’язку і кібер-безпеки в міністерстві:

«Центр призначений сприяти вчасній та ефективній комунікації у випадку кризи та проведенню антикризових операцій у випадку кібер-нападу.»

Помічник міністра з кібер-безпеки та зв’язку Ґреґорі Шейфер каже, що новий центр також зробить США менш уразливими під час кризи, наприклад у випадку стихійного лиха:

«У ряді звітів говориться про те, що може статися, якщо хтось – наприклад –скористається ураганом і здійснить кібер-атаку якраз в момент, коли ми боремося з наслідками фізичного підриву мереж».

На думку Шейфера новий центр ефективніше реагуватиме на випадки порушення кібер-безпеки:

«Отож, маючи ці відділи в одному місці, ми сподіваємося, що вони реагуватимуть набагато швидше і плануватимуть ефективніше, коли події розвиваються».

Головна мета - надійніше захищати Сполучені Штати від небезпеки, яку становлять передові технології.


Всі новини дня

На HBO відбувлася прем'єра документального фільму “Чорнобиль. Загублені касети”. Відео

На HBO відбулася прем'єра документального фільму “Чорнобиль. Загублені касети”. Основою сюжету стала знахідка унікальних відеокасет з Чорнобильської трагедії у київських архівах - а також приватні кадри, які автори ніколи не показували широкому загалу.

У Асоціації правників України пояснюють, чому Україна має довести, що Росія чинить геноцид. Інтерв'ю

Робота на правовому фронті боротьби з Росією йде як на державному рівні, так і на неурядовому. Юридична спільнота України об’єднала зусилля, аби допомагати правоохоронцям фіксувати воєнні злочини росіян, а також координувати роботу зі своїми іноземними колегами.

У Вашингтоні відкрили фотовиставку "Маріуполь - мирний", "Маріуполь - героїчний". Відео

Україна оголосила про найбільший обмін полоненими з початку повномасштабної війни. Додому повернулись 144 військових, в тому числі 95 оборонців Азовсталі.

B Україні вже розслідують понад 20 тисяч випадків воєнних злочинів росіян. Відео

B Україні вже розслідують понад 20 тисяч випадків воєнних злочинів росіян. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:45 0:00

За інформацією генпрокуратури України, протягом своєї повномасштабної війни Росія обстріляла 25 тисяч об'єктів української цивільної інфраструктури, більшість із них - знищено. На додачу в Україні вже розслідують понад 20 тисяч випадків воєнних злочинів росіян.

Важливі заяви НАТО, США та що вони означають для України. Відео

Важливі заяви НАТО, США та що вони означають для України. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:11:26 0:00

НАТО оголосили про посилений пакет нелетальної допомоги Україні, а також про допомогу в модернізації збройного сектору України. Джо Байден оголосив про суттєвє збільшення військової присутності Сполучених Штатів у Європі.

Більше

XS
SM
MD
LG