Спеціальні потреби

Актуально

Візит Обами в Китай: серед тем - глобальне потепління

У рамках свого азійського турне президент США Барака Обама відвідає Китай. Очікується, що лідери обох країн говоритимуть про перспективи співпраці щодо захисту навколишнього середовища, а також обговорять такі питання як торгівля, відносини у військовій сфері, питання прав людини.

Від початку 70-их років відносини між Китаєм та Сполученими Штатами стали одними з найважливіших у світі. Саме Китай став головною зупинкою у першому закордонному візиті держсекретаря США Гілларі Клінтон. Ще напередодні візиту, Клінтон дала зрозуміти, що хоча порушення прав людини у Китаї все ще непокоїть Вашингтон, це питання не буде домінуючим у стосунках двох країн.

Натомість, у центрі уваги стали питання боротьби проти глобального потепління. Китай та США є найбільшими джерелами викидів вуглекислого газу в атмосферу, що, як вважає більшість вчених, є причиною глобального потепління.

Аналітики сподіваються, що попри відмінності у поглядах на кліматичні зміни, результатом візиту Барака Обами стане угода про співпрацю. Експерти також передбачають, що обом делегаціям доведеться попрацювати, аби розв’язати суперечності щодо військових відносин.

Всі новини дня

Росія змінює воєнну стратегію: як Україні та Заходу на це відповідати – думки західних експертів. Відео

За інформацією західних експертів та аналітиків, наступ Росії в Україні втратив темпи – російським силам не вдалось досягнути поставлених навесні цілей своєї повномасштабної війни проти України.

Як буде, ймовірно, розпадатися РФ: аналіз американського дослідника Януша Бугайські. Відео

Високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам - міністр аграрної політики України. Відео

В повному обсязі продовольчу кризу через війну Росії проти України світ відчує в середині літа. При чому високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам, попереджає міністр аграрної політики України Микола Сольський.

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Відео

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Захід, за головування Держсекретаря Блінкена, був ініційований Постійним представництвом США при ООН.

$40 мільярдів допомоги для України. Подробиці, реакції з Конгресу та Білого Дому. Відео

Сенат схвалив законопроект, який передбачає 40 мільярдів доларів допомоги Україні. Наразі документ пішов на підпис до президента Байдена. Київ отримає посолку США – Сенат затвердив на посаді голови американської дипмісії в Україні Бріджит Брінк.

Більше

XS
SM
MD
LG