Спеціальні потреби

ПР таки планує голосувати за відставку Тимошенко


Фракція Партії регіонів в будь-якому випадку реєструватиме в парламенті постанову про відставку уряду Юлії Тимошенко через її відмову виплачувати підвищені пенсії та зарплати. Про це заявив заступник лідера фракції Олександр Євремов.

Фракція поки що зібрала лише 120 підписів за висловлення недовіри уряду. Однак таку малу кількість підписів там пояснюють відсутністю народних депутатів у Києві.
Згідно з регламентом ВР, для розгляду питання про відставку уряду необхідно зареєструвати постанову зі 150 підписами депутатів, а після цього проголосувати це питання в сесійному залі мінімум 226 голосами.

Тим часом бютівці кажуть про те, що очільники регіоналів мають намір обговорити справу відставки Тимошенко разом із президентом Ющенком у Донецьку.

Віце-спікер парламенту Микола Томенко заявив: «Той факт, що Партія регіонів досі не зібрала підписів та не зареєструвала відповідну постанову у Верховній Раді, свідчить, що немає остаточної згоди на те, хто буде прем’єр-міністром та яким буде склад цього тимчасового виборчого уряду».

За його словами, зараз важко сказати, хто ще стане партнером у такій коаліції. «Очевидно, що переговори ведуться і з комуністами, і з Блоком Литвина. Однак головна надія на більшість «Нашої України» і так званих депутатів-зрадників», – сказав він. При цьому М.Томенко також назвав невипадковою вчорашню заяву Арсенія Яценюка про те, що країні потрібен новий технічний уряд.

Однак лідер регіоналів Віктор Янукович щодо перспектив відставки Тимошенко не надто впевнений. Під час зустрічі з виборцями у Горлівці він заявив: «Уряд відмовляється виконувати цей закон. Варіантів інших нема – ми поставили сьогодні питання про відставку цього уряду. Чи вдасться це питання вирішити, я не знаю. Ми будемо робити все, щоб цей уряд зараз відсторонився від влади, тому що цей уряд нічим не займається, крім корупції і виборів», – заявив Янукович.

Він також пообіцяв після своєї перемоги на президентських виборах компенсувати пенсіонерам і працівникам «все те, що відмовилася виплачувати їм нинішня влада».
Нині і Янукович, і інші перші особи держави, зокрема президент Ющенко, відбувають до Донецька, аби бути присутніми на стадіоні під час футбольного матчу.

XS
SM
MD
LG