Спеціальні потреби

На прийом у Білому домі потрапили непрошені гості

Несподіваний конфуз із безпекою у Білому домі стався під час державного бенкету, який Барак та Мішель Обами давали у вівторок на честь прем’єр-міністра Індії. Незапрошена пара, якимось чином, спромоглася пройти крізь усі кордони охорони і потрапила на державну вечірку. Інцидент виплив на поверхню лише після того, як подружжя розмістило на своїй інтернет-сторінці чисельні фотографії з відомими людьми, політиками, акторами і навіть з віце-президентом США Байденом, які, очевидно, були офіційно запрошені на прийом.

Як у добу тотальних перевірок і посиленої безпеки, невідомі люди з вулиці змогли потрапити на, здавалось би, найбільш захищену територію у світі? На це запитання зараз пробує знайти відповідь служба безпеки Білого дому.

Перший з часу президентства Обами державний бенкет зібрав чи не найбільш добірне американське товариство, лідерів США та Індії.

Червона доріжка розстелилася у Білому домі перед політичною елітою Вашингтона і голлівудськими зірками. Розумно припустити, що таких гостей мала б супроводжувати найкраща охорона. Втім, це не зовсім так. Представляють чергових гостей: «Пан та пані Салагі!»

Але Мікаель і Тарек Салагі не були у списку запрошених! Вони все-таки умудрилися потрапити у Білий дім. Приїхавши разом з іншими гостями до президентської резиденції, вони змогли пройти через два кордони охорони, а потім на своїй інтернет-сторінці розмістили фотодокази своїх пригод. Гламурні фотографії з віце-президентом Байденом, високопосадовцем Білого дому, зірками американського телебачення...

Білий дім підтвердив, що подружжя Салагі не було у списку запрошених, вони потрапили на прийом – нелегально. Появою на президентській галявині столична пара намагалася привернути до себе увагу телепродюсерів, щоб потрапити на одне з реаліті-шоу. Втім для служби безпеки Білого дому вони створили неймовірний головний біль.

Салагі покрасувалися перед камерами та серед високих гостей до початку бенкету, але на самій трапезі присутні не були. Місця за кожним столиком були ретельно розписані, тож пара тихо щезла з Білого дому, як тільки гостей запросили до вечері.

У Білому домі кажуть, що надзвичайно стурбовані фактом незаконного проникнення, але заспокоюють, що небезпека для гостей була мінімальною. Подружжя Салагі, як і всі запрошені, пройши перевірку, включаючи металодетектори, і не мали при собі жодної зброї. Втім важко повірити, що для того, щоб потрапити на президентський прийом їм виявилось достатньо мати смокінг і красиву сукню. Зараз на гламурну пару можливо чекає кримінальне слідство.
XS
SM
MD
LG