Спеціальні потреби

Мусульмани відзначають свято Ейд аль-Адха


Мільйони мусульман, які прибули на прощу до Саудівської Аравії, у п’ятницю кидали каміння у три стовпи, що символізують Сатану. Це час, коли мусульмани по всьому світі відзначають свято Ейд аль-Адха, під час якого складають жертви з тварин.

Ейд аль-Адха - одне з найважливіших в ісламі свят. Його відзначають на згадку записаної в Корані історії, коли Бог наказує Ібрагіму пожертвувати життям свого сина Ішмаеля (Ісмаїла). Для відзначення цієї події мусульмани ріжуть вівцю або корову.

Під час хаджу протягом трьох днів поспіль паломники кидають каміння у три стовпи, що символізують Сатану. Цей акт означає відкинення спокуси.

Саме ця частина хаджу історично найбільш небезпечна. Протягом останніх років був ряд інцидентів, коли під тиском паломників у долині Міна, де відбувається церемонія, загинуло чимало людей. Найсерйозніший інцидент стався у 2006 році, коли загинуло 365 людей.

Недавно саудівські органи влади закінчили перебудову моста для піших, що коштувала 1 200 мільйонів доларів, щоб уможливити краще пересування паломників.

Відео - найголовніше

Українці у Нью-Йорку помолилися за мир в Україні. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:56 0:00
XS
SM
MD
LG