Спеціальні потреби

В секс-індустрії Індії посилили боротьбу з ВІЛ-СНІДом

«Секс тільки з презервативом» – це девіз близько чотирьох з половиною тисяч повій у районі південноіндійського міста Бангалор. З цим вони опинились у лавах тих, хто бореться проти дальшого поширення в країні ВІЛ-інфікованості і СНІДу, адже в Індії заражених, за підрахунками, є не менше двох з половиною мільйона.

Парваті є однією з 85 тисяч повій у південно-східному штаті Карнатака. За кожний «сеанс» вона отримує 2 долари, і на місяць у неї виходить близько 300, що набагато більше від 60 доларів, які вона заробляла в швацькій майстерні.

Парваті каже: «Мій чоловік кинув мене. Я стала повією, щоб протримати родину. Я нічого не знала про презервативи, тож займалася сексом без них».

Про презервативи Парваті дізналась місяць тому, коли товаришка привела її в громадський центр у Бангалорі. Тепер вона належить до чотирьох з половиною тисяч повій, що дотримуються гасла «Секс тільки з презервативом». Це гасло благодійної організації «Борука». Субсидована урядом програма, яка була започаткована п`ять років тому, сприяє поширенню знання про правила безпеки серед повій.

У центрі, набутими знаннями часто діляться самі повії. Вони отримують по 30 доларів на місяць за свою роботу.

Центр також проводить регулярні медичні перевірки і безкоштовно розповсюджує 50 тисяч презервативів щомісяця.

15% індійських повій ВІЛ-інфіковані. І схоже, урядова програма зменшення цієї статистики працює. За оцінками експертів, застосування презервативів зростає, і кількість інфікованих знижується.

Втім до 10% клієнтів відмовляються від використання презервативів. Іноді Парваті важко вмовляти клієнтів:

«Я стараюсь переконати їх погодитись на презервативи. Я розповідаю, що маю двох дітей і не маю чоловіка, і для мене важливо зберегти здоров’я. Але навіть з цим мені важко вмовити деяких».

Попри труднощі Парваті відчуває, що має більший контроль над власною долею, коли відмовляється від сексу без запобіжних заходів.

Інше за темою

Вишиванки захоплюють світ. Інтерактивна мапа

XS
SM
MD
LG