Спеціальні потреби

Готельна індустрія США переходить на «зелені» технології


Готельна індустрія США стає «зеленою» – сміття віддається на переробку, ощадиться вода, електроенергія та інші ресурси. Найбільший готель Лос-Анджелеса – «Вестін Бонавентур» – нещодавно отримав сертифікат своєї екологічної спрямованості від «Зеленої печатки» – природозахисної неприбуткової організації, яка пропагує менш шкідливу для довкілля практику.

37-поверховий готель у центрі Лос-Анджелеса має 1300 номерів. Місцеві урядовці, на чолі з мером міста, нещодавно оголосили, що проведені в готелі зміни дають йому право вважатись екологічно-спрямованим.

Педставник готелю Ґері Петерсен зазначає: «Ми оглядаємо в готелі усе – рушники, туалетний папір, переробку сміття і харчових відходів тощо. Відтак складаємо рекомендації і стежимо за їх втіленням».

Сміття відсилається на переробку. Білизна переться не шкідливими для екології засобами. З харчових відходів робиться добриво. Для прибирання використовують нетоксичні матеріали. У світильниках використовуються енерго економічні лампочки. Директор готелю говорить, що деякі зміни запропонували самі працівники. За його словами, сертифікат допоможе приваблювати екологічно-свідомих клієнтів:

«З позицій маркетингу – це чудово, але головним є те, що ми корисні для місцевої економіки, для довкілля, ми реально скоротили використання токсичних хімікатів і паперу, ми переробляємо відходи харчування».

На переорієнтацію готелю і перепідготовку працівників було витрачено 20 тисяч доларів. А нові зміни – за прогнозами – сприятимуть заощадженню 200 тисяч доларів на рік і допоможуть менше шкодити природному середовищу.

XS
SM
MD
LG