Спеціальні потреби

Торгівля людьми - велика проблема також у США

Державний департамент США повідомляє, що із загальної кількості людей, які щорічно перетинають кордон країни, 800 тисяч є жертвами торгівлі людьми. Більше ніж 100 тисяч американців щороку страждають від поневолення.

На думку організаторів Human Trafficking Accords, конференції, спонсором якої виступає Дейтонський університет у штаті Огайо, кількість жертв катастрофічно зростає.

Коли Тереса Флорес була підлітком, вона погодилась на пропозицію свого однокласника, якого вважала другом, підвезти її додому. Ця подія змінила її життя. Вона розповідає:

«Він підсипав наркотик у мою колу, а потім зґвалтував. Я була незайманою, і це зруйнувало моє життя».

Ґвалтівник сфотографував свою жертву та шантажем примушував Флорес до проституції. Два роки вона була жертвою сексуальної торгівлі:

«Деякі люди не розуміють цього, тому що не завжди бачать своїми очима фізичні наслідки».

Марк Енсалако керує Програмою прав людини в Дейтонському університеті. За його словами, одним із завдань конференції було підвищення рівня усвідомлення цієї проблеми:

«У глобальному розумінні, сексуальне рабство дуже розповсюджене явище. Не менш поширена експлуатація праці проти волі. Цим проблемам не приділяють достатньо уваги».

Об’єднавши представників соціальних та правоохоронних структур, організатори конференції сподіваються привернути увагу до проблеми поневолення людини та визначити найкращий шлях допомоги потерпілим.

У конференції взяли участь представники Федерального бюро розслідувань. Наприкінці жовтня, бюро провело масові арешти торговців людьми. Енсалако каже:

«Вони заарештували сотні сутенерів та звільнили понад 50 сексуальних рабинь. Багато з них – діти, наймолодшій дівчинці в Огайо було лише 10 років!»

Тереса Флорес каже, що американці помилково вважають торгівлю людьми явищем великих міст або взагалі інших країн:

«Люди вважають, що це відбувається десь поза межами США, або що дівчат завозять сюди зі Східної Європи. Вони не розуміють, що таке може трапитися також з дівчатами, схожими на мене. Поки люди не усвідомлять цей факт, нічого не зміниться».

Зараз Тереса Флорес успішно допомагає жертвам поневолення. Вона директор «Раю Милосердя» – будинку який незабаром відкриє свої двері для жінок які перебували в сексуальному рабстві. Однак, у цьому будинку зможе жити лише десять жінок, і таких організації в країні лише три, а жертвами рабства у США щороку стає більше 100 тисяч людей…

Інше за темою

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG