Спеціальні потреби

Актуально

У 31 африканській країні не вистачає продуктів харчування

Наслідки глобального потепління вже сьогодні відчутні для багатьох африканських країн. Посухи та неврожайність призвели до нестачі продуктів харчування у найбідніших державах Африки. Відтак лідери цих країн сподіваються, що під час саміту у Копенгагені багаті країни світу запропонують їм допомогу.

Шокуючі приклади недоїдання є очевидними у центрах харчування дітей по всій Ефіопії. Чверть століття після голоду, який забрав життя мільйона людей, населення цієї східноафриканської країни й сьогодні відчуває гостру нестачу харчових продуктів. Три роки поспіль тут не випадає достатньо опадів, а спалені сонцем посіви залишають не зібраними на полях. Понад 20 мільйонів людей північно-східної Африки потребують негайної продовольчої допомоги.

Представники африканських країн, які беруть участь у саміті ООН у Копенгагені, кажуть, що неврожай у кількох африканських країнах зумовлений глобальним потеплінням. Під час цієї кризи у багатьох містах спалахували протести. Проблема нестачі їжі примусила людей вийти на демонстрації і застосувати насилля проти влади.

Організації продовольства і сільського господарства ООН каже, що харчів критично не вистачає у 31 країні, найгірша ситуація у країнах Східної та Західної Африки. Звіти ООН свідчать, що недостатня кількість опадів призводить до вимирання свійських тварин у таких країнах як Малі, Чад і Нігер.

Африканські представники не кажуть, яку саме суму проситимуть у Копенгагені. Однак зазначають, що 100 мільярдів доларів на рік може бути прийнятною сумою. Значну частину цих коштів доведеться платити США – країні з найбільш розвинутою економікою і найвищим показником атмосферних викидів.

Всі новини дня

Американські військові експерти: цей етап війни в Україні завершиться звільненням всіх територій. Відео

Американські військові експерти: Україна стоїть на порозі третього етапу війни, який має завершитися звільненням всієї території України, включно з Кримом.

Як реагує Захід на пошкодження газопроводів «Північного потоку»? Відео

Як реагує Захід на пошкодження газопроводів «Північного потоку»? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:54 0:00

Пошкодження газопроводів «Північного потоку» є результатом навмисних та безвідповідальних диверсійних дій - заява НАТО. З подробицями про це та реакцією Заходу – Богдан Цюпин з Лондона.

Сенатори США запропонували законопроект проти країн, які підтримають нелегальну анексію Росії. Відео

Сенатори США представили новий законопроект, який у разі схвалення автоматично позбавить американської підтримки ті країни, які визнають нелегальну анексію Росією українських територій.

Сенат США схвалив додаткове фінансування для України на суму в понад 12 млрд доларів. Відео

Сенат Сполучених Штатів схвалив додаткове фінансування для України на суму в понад 12 мільярдів доларів. Як важливість додаткового фінансування для України прокоментували лідери демократів та республіканців у Сенаті – деталі.

Не допомагати Путіну. Чи заберуть іноземці свій бізнес з Росії через указ про мобілізацію? Відео

Мобілізація може підштовхнути іноземні компанії, які ще залишаються в Росії, закрити свій бізнес в країні. Про вихід іноземних інвесторів з Росії "Голос Америки" поговорив з аналітиками проекту «Бізнес для України» та Школи управління Єльського університету.

Більше

XS
SM
MD
LG