Спеціальні потреби

Вибух в Кабулі убив восьмеро людей


За повідомленням афганських офіційних осіб, у Кабулі від вибуху, здійсненого бомбістом-смертником, загинуло восьмеро людей і понад сорок поранено.

Вибух стався перед готелем, в якому зупиняються переважно іноземці. Пошкодження також зазнав розташований біля готелю дім колишнього віце-президента Афганістану Ахмада Масуда. Поки що невідомо, чи мішенню нападу був готель чи дім Масуда.

Вибух відбувся в час прибуття до Кабулу афганських та іноземних офіційних осіб на конференцію, присвячену боротьбі з поширеною в країні корупцією. Викорінення цього явища президент Афганістану Гамід Карзай назвав пріоритетним завданням його уряду.

Згідно з організацією Transparency International, Афганістан на сьогодні є другою найкорумпованішою країною у світі, поступаючись лише Сомалі.

Тим часом голова Об`єднаного комітету начальників штабів збройних сил США адмірал Мак Маллен каже, що ситуація в Афганістані погіршується. За його словами, таліби мають перевагу в одинадцяти із тридцяти чотирьох провінцій країни.

XS
SM
MD
LG