Спеціальні потреби

Обама привітав американців з Різдвом Христовим


Президент США Барак Обама разом зі своєю дружиною Мішель привітали американців, а особливо американських солдатів зі святом Різдва Христового. Барак Обама особисто зателефонував десятьом військовослужбовцям і побажав їм щасливого Різдва, а також подякував за їхню службу в Іраку та Афганістані. Президент також запросив американців відвідати веб-сторінку Білого дому, на якій пояснюється, як вони можуть активніше допомогати військовослужбовцям.

Приблизно 150 тисяч американських військових зустріли це різдво в Іраку. Відносно спокійна ситуація в країні дозволила солдатам та офіцерам відзначити свято у підвищеному настрої, адже президент пообіцяв до кінця літа 2010-го року скоротити кількість контингенту до 50 тисяч і повністю вивести війська з Іраку до кінця 2011-го.

На військовій базі у Багдаді для солдатів було організовано різдвяну вечерю та богослужіння. Ще 68 тисяч американських війсьоквих відзначають Різдво на більш неспокійному фронті – в Афганістані. Для них також організовані святкові вечері та різдв’яні богослужіння.

XS
SM
MD
LG