Спеціальні потреби

Помилка сервера

Oops, as you can see, this is not what we wanted to show you! This URL has been sent to our support web team to the can look into it immediately. Our apologies.

Please use Search above to see if you can find it elsewhere

Поліція в Ірані заарештувала 5 провідних активістів опозиції


За повідомленнями опозиційних угруповань в Ірані органи влади заарештували щонайменше 5 провідних реформістів у рамках нової кампанії придушення анти-урядових протестів.

Згідно з опозиційними веб-сайтами, у понеділок затримано трьох радників опозиційного іранського лідера Мира Госсейна Мусаві, включно з його чільним помічником Алі Різою Бегешті.

У повідомленнях зазначається, що власті також взяли під арешт поборника прав людини Емада Баґгі, як також опозиційного активіста Ебрагіма Язді, який у першому після Ісламської Революції уряді Ірану займав посаду міністра закордонних справ країни.

За повідомленнями іранського державного прес-телебачення, під час недільних акцій протесту загинуло восьмеро людей. Демонстрації збілглися в часі із завершенням шиїтського фестивалю Ашура.

Підтвердження повідомлень про арешти та насильство незалежними джерелами інформації немає, оскільки уряд Ірану заборонив іноземним мас-медіа висвітлювати протести.

Втім сьогодні чільний лідер опозиції в Ірані Магді Каррубі піддав уряд критиці за застосування сили проти людей, які приєдналися до анти-урядових демонстрацій по всій країні.

XS
SM
MD
LG