Спеціальні потреби

ЗМІ: нападник-смертник працював на аль-Кайду


Американські засоби масової інформації повідомляють, що нападник-смертник, який здійснив атаку на базу Центрального розвідувального управління США у східному районі Афганістану, був йорданцем, який працював подвійним агентом аль-Кайди.

У повідомленнях говориться, що нинішні й колишні службовці розвідки опізнали нападника як Гумама абу-Мулал аль-Балаві. Цей прихильник аль-Кайди, якому 36 років, був із Зарки, що в Йорданії.

Американська телевізійна комапанія NBC повідомила, що йорданські органи влади арештували аль-Балаві понад рік тому і опісля завербували його із завданням проникнути аль-Кайду, вважаючи, що він успішно пройшов курс ідеологічного перевиховання. ЦРУ відмовилося коментувати ці повідомлення.

У результаті бомбової атаки на базу ЦРУ в афганській провінції Хост загинуло кілька службовців американської розвідки, а також йорданський офіцер.

Начальник американської військової розвідки в Афганістані генерал Майкл Флинн заявив, що зусилля американської розвідки надто зосередились на збиранні даних про повстанські угруповання в Афганістані.

XS
SM
MD
LG