Спеціальні потреби

Ісламський джихад каже, що Ізраїль хоче війни


Представник військового крила радикального палестинського угруповання Ісламський джихад заявив, що Ізраїль намагається спровокувати черговий збройний конфлікт. Абу Ахмед заявив інформаційному агентству, що ізраїльські повітряні удари в секторі Газа є спробою «спровокувати опір» і перетворити його на збройне протистояння.

Він також підкреслив, що новий ізраїльський протиракетний щит не зупинить палестинських ракет.

Ахмед зробив цю заяву після ряду ракетних атак із сектора Газа на південний район Ізраїлю. Ізраїльські офіційні особи заявили, що в п’ятницю ще три ракети уразили південні райони Ізраїлю.

Раніше ізраїльські літаки провели рейди на об’єкти в місті Газа. Це були перші удари з часу торішньої масованої наступальної операції в секторі. Ізраїльські посадовці заявили, що удари були скеровані проти заводів виробництва зброї і тунелів, через які екстремісти дістаються до Ізраїлю.

Палестинські медики повідомили, що загинуло щонайменше троє людей.

Ізраїльські збройні сили заявили, що проведені в п’ятницю рейди були відплатою за ракетні та мінометні атаки проти Ізраїлю з боку екстремістів із сектора Газа. Проте вони не спричинили ані людських жертв, ані матеріальних шкод. День раніше з ізраїльських літаків скинуто листівки, в яких попереджено мешканців, щоб вони уникали контрабандистів зброєю і прикордонних районів.

XS
SM
MD
LG