Спеціальні потреби

Пара знайшла нетрадиційний спосіб оплати весілля 

Одруження зазвичай асоціюється з чимось радісним і приємним. Втім, приготування до цієї події додає і головного болю, адже воно тягне за собою не малі витрати. В досить оригінальний спосіб вийти із ситуації вирішила одна американська пара.

У жовтні Андреа Перріш і Пітер Геєр заручилися і тепер сподіваються, що оплатити весілля їм допоможуть металеві банки з-під різноманітних напоїв. До літа пара поставила за мету зібрати чотириста тисяч таких банок, а це – дві тисячі банок у день.

Для Пітера і його нареченої – Андреї, кожна банка на рахунку. Їх вітальня перетворилася на склад з відходами.

Сортують, зважують і кладуть до купи, яка повинна, як вони сподіваються, оплатити їх омріяне весілля. Ця пара усе в житті робить нетрадиційно. Саме ця незвична ідея виникла у Андреї:

«Чесно кажучи, ця ідея прийшла мені в голову о першій ночі. Я подумала – що за дурна ідея, забудь про неї! Але після цього я вже не могла заснути і постійно про неї думала».

А невдовзі після цього Андреа створила Інтернет-сайт, сторінку на Фейсбук а також відкрила рахунок на Твіттері, щоби попросити інших допомогти збирати банки.

Мета - зібрати 400 тисяч банок, каже наречений Пітер Геєр. А, це приблизно п’ять тонн алюмінію! Андреа оптимістично настроєна:

«Чотириста тисяч – це величезна цифра. Але знову ж таки, я знаю наскільки непередбачуваними можуть бути люди і підійти до цієї ідеї, тож я сподіваюся що воно таки спрацює».

Андреа не прорахувалася. Лише за останній місяць вони зібрали 15 тисяч банок. Зараз вони мають ще 50 кілограмів, які обміняють на готівку. За кілограм банок можна отримати біля 80 центів.

І якщо їм вдасться реалізувати задумане, то на весільні витрати вони зберуть близько чотирьох-п’яти тисяч доларів. І це дозволить їм одружитися у липні – як вони і планували.

Інше за темою

XS
SM
MD
LG